Slovenija
279 ogledov

Upokojenci le ne bodo vračali pokojnin

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 11:49 04.november 2014.

    Zanima me kako imajo to urejeno v Švici, Nemčiji, Avstriji ?Meni se osebno ne zdi tak zakon pravilen, saj s tem država upokojence pasivizira po načelu : sedi tukaj in miruj do smrti. Ne vem zakaj bi nekdo ne ...prikaži več smel delat, če mu zdravje služi, saj s tem dviguje BDP v državi. Mogoče malo vplivajo na trg dela in večjo brezposelnost mladih ljudi. Meni se pa le zdi, da je problem v tem, ker država vidi, da od upokojenskega zaslužka premalo dobi denarja v državno malho za svojo javno upravo.

  • mb 12:08 04.november 2014.

    take bedarije so možne samo v sloveniji oz butalastanuzakaj si človek ne bi smel povečati standarda ? če upokojenec zraven še nekaj malega dela si s tem poveča standard pa še izkušnje lahko prenaša na druge.ne plače ...prikaži več ne pokojnine niso v povprečju tako visoke, da bi od tega lahko živel dostojno življenje.ta država načrtno sili ljudi v revščino, posledično v delo na črno , utaje davkov in kriminal.butalastan v glavnem

  • kapibara 09:50 04.november 2014.

    S pokojninsko blagajno tako dolgo NE bo miru, dokler se bodo izplačeakle razne anomalije, brez podlage VPLAČIL..!!

  • kapibara 09:52 04.november 2014.

    Če Kordežu ni potrebno vrniti 2.5 milje neupravičeno pridobljenega denarja, tudi delavnim upokojencem NI potrebno..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.