Slovenija
12414 ogledov

Upokojenci ne pridejo na vrsto za nakupovanje

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:51 02.april 2020.

    Tale gužva je zdej po 1.ko so prejel penzije,čez 10 dni bo vse normalno in bo zjutraj do 10.ih brez gužve!

    • kapibara1 04:46 03.april 2020.

      Točno. Kaj morajo res iti v štacuno vsak dan, po en jogurt, da mu cajt mine.. Naj gre raje v park na sprehod..

  • Silva Drevensek 18:20 02.april 2020.

    jaz sem tudi upokojenka pa kaj jamrajo naj si za en teden nakupijo hrane,ne rabi vsaki dan hoditi v trgovino po željici pa 5 dag.klobasic,pa eno solato res mi grete že na živce s stem jamrajom

  • leonardo 14:55 02.april 2020.

    No, to bi bilo smiselno. Končno pa, kdo pa dopoldne hodi po trgovinah. Veliko ljudi dela, tako da upokojenci nabavljajo prav v jutranjih urah.

    • Avatar ovca
      ovca 18:51 02.april 2020.

      Tisti pa,ki imajo popoldne siht,pa ob 12 ne morejo niti 1x/ v tednu. Mene se sicer ne tice,ker ze odkar pomnim,kupujem 1x/mesec. Ampak clovek ne sme sodit po sebi. Poleg tega pa se, starejsi ne more toliko nosit kot mlajsi. ...prikaži več Naucite se malo strpnosti,skrajni cas.

    • kapibara1 04:47 03.april 2020.

      ovca- preberi od Silve.. !!

  • Avatar jezeran
    jezeran 15:28 02.april 2020.

    In potem je problem za tiste ki delajo, da ne morejo na malico, ker so zdaj menze zaprte. Mislim na smetarje in vse ki delajo na terenu. Čeprav pri nas hodijo non stop, kot da kaj pa meni morete, če ...prikaži več ni v trgovini varnostnika ki to ureja, je živa štala

  • leonardo 08:20 03.april 2020.

    Kapibara, tebi bi pa rekel naslednje. Tudi jaz hodim v trgovino 2 x na mesec. Z listkom, pa se vseeno zamudim pol ure. Ustaljen urni čas sem imel in sicer ob 11. (Nikakor ne morem preje).Vedno je bila takrat trgovina ...prikaži več prazna. Torej nisem delal pretiranega drena, niti nisem španciral po trgovini. Je pa tako, da Špar menja artikle po policah zato, da dlje časa iščeš in da več stvari kupiš. Niso krivi samo upokojenci!

    • munja 08:23 03.april 2020.

      To, da menjavajo artikle po policah, je praksa vseh večjih trgovin, da se čimveč kupi oz. proda.

  • dejan204 11:11 03.april 2020.

    Ker mam trgovinski vhod pred oknom marsikaj vidim pri nas sem zasledil nekaj upokojencev in tudi eno nosecnico skoraj vsak dan do danes ki je stala pred vrati. Se oproscam ampak to je BOLANO

  • rudalra 04:11 03.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Decko 14:33 02.april 2020.

    Obstaja tud dostava, tud brezplačna. Jaz kupimstaršem vse nabavim sam, ko kupujem tudi zase. Res je da starejši rabijo 10x več ,časa za nakup, so pa najbolj ranljiva skupina in so z nakupi tud bl izpostavljeni vsemu.

    • Avatar Leon
      Leon 15:00 02.april 2020.

      Vsi nimajo tako "dobrih" otrok ! Nekateri otroci morajo delati in nimajo časa zase ,kaj šele starše ! Odločitev o DOVOLJENIH dveh urah nakupovanja je neživljenska in primerna delu vlade Janeza Janše . JANEZIJA .....vladavina Belega Princa iz Norčevega kraljestva ...prikaži večva ......kako dolgo še ? Najprej bodo odstranili medije ,ki ne pišejo po diktatu iz norčeve dežele .......premestili stare in nemočne na posebne lokacije .....zgradili lagerje za prevzgojo ljudi ?????

    • Decko 15:04 02.april 2020.

      Obstajojo sluzbe, vladne, zasebne, itd, ki ponujajo brezplacno dostavo, tud v nsptej sestavljenimi paketi, obstajajo sosedi, prijatelji in miljon načinov. V tem smo ravno zarad neodgovornega in samosvojega odnosa do drugih in okolja. Dokler ne spremenimo tega bomo tical v tem. Lp

    • kapibara1 04:50 03.april 2020.

      Res je da je upkojncem dolg cajt, katerega sosi do sedaj krajšali s sprehodi po štacunah..res rabijo več časa za nakup.. ni potrebno vsak dan v tgovino po en jogurt.. vsak dan, se gre, samo, po šihtu na pir.. Naj ...prikaži večj se sprehajajo v naravi..

    • Avatar Leon
      Leon 07:44 03.april 2020.

      kapibara1....zakaj te motijo upokojenci ? Oni so ustvarili vse to kar imamo danes . Moramo biti hvalezni in potrpežljivi ,ker bomo sami nekoč v njihovi koži ,če bomo dočakali .

    • leonardo 08:16 03.april 2020.

      Bravo Leon. Precej mlad sem bil še ko se je direktor pridušal nad nekom ki je šel v penzijo in mu rekel za hrbtom " star dedec". Naneslo je, da je ta star dedec stal za njim in ga je ...prikaži več slišal. Veš kaj mu je rekel? Tudi ti boš star dedec, če boš imel srečo in ne boš mlad crknil.

  • fasader56 08:59 03.april 2020.

    Naj vstanejo ob sedmi uri,pa bodo prišli na vrsto. Včeraj me je ena smrklja pred trgovino vprašala,če sem upokojenec ne smem v trgovino,a ko sem snel nagobčnik-masko,je bilo vse vredu........

  • sam50 07:46 03.april 2020.

    Ja,vlada s temi "zaščitnimi" ukrepi stopnjuje nasilje in strah med narodom in s takšnimi ukrepi nič ne pripomore k zmanjševanju te kuge,90% teh interventnih zakonov,sprejetih čez rame je pa naravnost sramotnih in škodljivih in njihove posledice bodo težje od posledic koronavirusa....

  • munja 08:31 03.april 2020.

    Uro za nakupe upokojencev bi lahko tudi spremenili. Recimo od 10,30 do 13,00 ure. Zakaj bi pa morala biti od 8. do 10.? Pri nas je od 11. do 14. ure v trgovinah(imamo jih 6 na razdalji ca 400m) komaj ...prikaži več kakšen nakupovalec. Preverjeno v praksi. Pa to ni samo zdaj, ampak tudi pred to krizo. Vem pa, da je drugače v malo večjih mestih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.