Slovenija
3400 ogledov

Upokojenci niso zadovoljni. To želijo.

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stajerc 12:40 18.januar 2023.

    Tole z 20 odstotki podpihuje sds

    • Ender3 12:56 18.januar 2023.

      Itak, da...

    • Plavi-mil 13:27 18.januar 2023.

      Pojma nimata opranoglavca, vedno se postavi najvišja možna cena, potem se lahko pogajaš, vidva in vama podobni starčki pa kar plešite in pojte s prazno ritjo, meni je vseeno kdo mi da, važno da dobim.

    • Palson 14:28 18.januar 2023.

      Rupar naj bi bil zraven.

  • Ender3 13:02 18.januar 2023.

    Apetiti po večjih plačah, pokojninah ni tisto kar, bi blažilo učinke inflacije.. Začasnemu, kratkotrajnemu učinku bi sledil novi krog. Več, ko je denarja v obtoku, manj je vreden.

    • oneh 14:38 18.januar 2023.

      Sedaj pa razumem, zakaj so levaki znižali neto plače zaposlenih in dali stotine milijonov v energetiko...Res zvit načrt zahteva čim bolj revno rajo saj s tem umakajo denar iz obtoka, da bo tisto kar bodo sami nakradli več vredno. Glavno ...prikaži večo da imamo samo, da ni Janša in svobodo. Pa da levaki plešete.

    • lojs 16:58 18.januar 2023.

      oneh, golob je vpleten v mednarodni škanadal, o čemer pri nas mediji ne upajo niti fajonko vprašat, ki je bila dol na kosovu ... to je vse prepovedano

  • optimist11 13:06 18.januar 2023.

    Dober predlog Sušnika. Dvig vsem pokojnino za 7,9% in draginjski dodatek za najnižje penzije. Predlog SDS-a hoče narediti razdor med ljudmi.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 14:41 18.januar 2023.

    Sušnik se je zgleda končno zbudil, se je ustrašil za primat pri upokojencih, saj ga po desni prehiteva Rupar in SDS!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:21 18.januar 2023.

    Ja super, jaz bi tudi 20% povišico! Pa vsi v JU bi povišico, pa socialni trasferji se bodo dvignili, vsi bi vse, tisti, ki pa ustvarjamo dobiček moramo pa delati in biti tiho, da sploh imamo službe. Naj gre svet ...prikaži več v maloro, pa bo mir.

    • lojs 16:56 18.januar 2023.

      kaj pa čakaš, čas je za protest in za glas sindikata ... če si zraven

  • lojs 17:02 18.januar 2023.

    upokojenci se mi smilijo, res so še kako smiselni biti na protestu in povedati, da obstajajo ... je pa res, da marsikdo ni sposoben priti dol do lj in biti tam dalj časa in potem še nazaj prilezti ... tudi zato se mi smilijo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.