Magazin /magazin/vip
109 ogledov

Upokojenka napadla Zlatka

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar roksa
    roksa 13:05 19.januar 2014.

    J. ga, starka je prepoznala čefurja v tebi!!!!!!

  • astibo8020 16:18 19.januar 2014.

    Zlatko ne sekiraj se, ksenofobov je v vsaki državi kar nekaj, po navadi pridejo do izraza tedaj , ko je kriza. To so v večini primerov impotentneži in nesposobneži, ki v svojem življenju niso ničesar dosegli in vedno krivijo druge ...prikaži več za lastno nesposobnost.

  • sivka 11:15 19.januar 2014.

    Zlatko, to res ni lepo, toda tudi jaz ti lahko povem kakšno mojo drugačno zgodbo izpred šole Martina Krpana, samo moja ne bo v medijih. Zato še dobro da imamo Fužinci tebe in Vojnovića. Smo pa lahko ponosni tudi še ...prikaži veče na kakega čefurja, ki se ne šlepa na "čefurstvo", da pridobi "bodove"

  • Hervard 13:12 19.januar 2014.

    Upokojenka užali Zlatkota, naslovnica na žurnalu, vsakodnevno izživljanje nacističnih muslimanskih fundamentalistov do ostalega prebivalstva in drugače mislečih, načrten genocid nad nemuslimanskim prebivalstvom v muslimanskih državah po svetu, načrtna islamizacija evrope... KJE??? Aja sedaj sem se spomnil, se opravičujem... če bi ...prikaži več pisali o tem bi bil to sovražni govor... Se še spomnite kako je bošnjak Zlatko spodbujal k nestrpnemu provociranju Ljubljančanov ko je pozival k muslimanski molitvi, ali si predstavljate da bi kaj takega storili Srbi ali Hrvati sredi pomuslimanjenega Sarajeva ali na splošno kristjani v Bagdadu, Bejrutu, Damasku...http://www.youtube.com/watch?v=e1Btc9qMALghttp://www.youtube.com/watch?v=TOSFT3FxqgMhttp://www.youtube.com/watch?v=6Xxk-hBtZDQ

  • markus 11:32 19.januar 2014.

    Kolikor poznam ljudi od doli, pa ne želim posploševati, je večina takih, ki se ne zna obnašati. So zelo naduvani, prav želijo izstopati, pri tem pa jim je tudi vseeno, če izstopajo po slabem ali dobrem. Na žalost izstopajo predvsem ...prikaži več po slabem. Ko se bodo prizemljili, bodo morda bolje sprejeti v naši družbi. Tujcev, ki se duvajo na veliko, nihče ne mara. V nobeni državi.

  • Avatar roksa
    roksa 13:03 19.januar 2014.

    Ti v bosni talaj šamare, ne tu!!!!!!!!!

  • markus 14:10 19.januar 2014.

    Daleč od tega, da bi podpiral ksenofobijo, ki ni na mestu, če so prišleki ok in se asimilirajo, vendar pa Zlatko s svojim če*urskim naglasom kar privlači take ljudi na sebe kot magnet, ker dejansko provocira. Ponosen je pač na ...prikaži več to, od kod je, vendar pa to ne pomeni, da se mora vesti, kot da bi živel v svoji matični domovini. Če se ne počuti tukaj dovolj domačega, ne govori čiste slovenščine, ker ima hud "naglasak", potem naj enostavno gre. Doli ne bo doživljal tega. Dobro vem, kako je bilo še pred leti s Slovenci v Avstriji. Če si samo spregovoril besedo po slovensko, so te zelo grdo gledali. Če misli Zlatko, da je drugje po Evropi kaj drugače, kar se tega tiče, naj poskusi in gre npr. v Avstrijo, Nemčijo.

  • drmr1980 15:25 19.januar 2014.

    Jaz sem v primerjavi z Zlatkom črnec pa me nikoli ni nihče nikamor pošiljal. On meni prej zgleda kot kakšen zapiti dolenjski kmet kot pa musliman, tako da mi je jasno, da si Zlatko spet dela reklamo z nacionalistično retoriko ...prikaži več in to bi moralo biti kaznivo. Smo videli, kam je takšna sovražno podpihovanje pripeljalo dobrih 20 let nazaj.

  • sivka 14:42 19.januar 2014.

    ponovno se oglašam Zlatko: sem Fužinski rimokatolik. Vprašanje tebi Zlatko, ali se je že kdaj iz tebe kot muslimana norčeval Kobal ali npr. Hribar. Ne, iz nas kristjanov si upata. Razmisli. Drugač, kapo dol kar se tvoje glasbe tiče.

  • depresija 15:10 19.januar 2014.

    Dej, dej ne pretiravajte.. A ta 'starka' je bla pa zihr Slovenka? Zakaj ga pa ni poslala v Teheran, Ankaro, mogoče Kabul? A take strelja tudi, ko sreča Zahovića, Nesterovića, braču Dragić, Handanovića, Dugonjića, Branka Marinića, Pojbića, Pukšića,... NE! To ...prikaži več so pa vsi kleni Slovenci in sami trdi Čji. Baba omejena itak misl, da so muslimani samo v BiH, pol se pa svet konča...

  • Han 18:16 19.januar 2014.

    Ja, to je problem. Tudi jaz nočem posploševati ampak večina je res takih, ki se ne znajo obnašati obenem pa še naduvani. Res je, ko se bodo prizemljili in osvojili določen nivo kulture bodo zagotovo čisto drugače sprejeti v naši ...prikaži več družbi. Pa težave naj rešujejo s pogovorom ne pa dostikrat z nasiljem...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.