Slovenija
46508 ogledov

Upokojevanje v 2019: Spreminjajo se pogoji

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sarko Sarko 08:00 31.december 2018.

    kaj pa tisto obljubljanje strank ( sab ...) pred volitvami - pokojnine 500€ na 600€ za polno delovno dobo. vsem so povišali prejemke( plače , sociala ...) razem upokojencem ne ...

  • sandi76 07:51 21.februar 2019.

    In tisti najpomembnejši vroč kostanj , katerega se nihče ne dotika : kdaj bo popravljen odmerni odstotek (tudi za nazaj ) in kakšen bo ?

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 11:25 31.december 2018.

    najboljš da vzamem trugo v tovarno pa ko krepnem direkt vanjo

    • jakec1575 13:17 31.december 2018.

      po lastni izbiri. nasi rezultati so posledica nasih vsakodnevnih izbir. Vsi smo na istem.

  • linda 19:30 31.december 2018.

    Mesečno delam s polnim delovnim časom za več kot 7 $. Neprestano sem slišala, da mi drugi govorijo, koliko denarja lahko vložijo na spletu, zato sem se odločil, da ga preučim. Začnite in spremenite svoje življenje. zajec---->>>>>>>>> www.WebJob33.Com

  • jakec1575 09:33 31.december 2018.

    Jaz se samo vprasam, kdo bo to placal vse. Vdovska pokojnina pri 56 letih. benificirani staži...Ja zivljenje je treba ziveti in preziveti, ampak to kar imamo mi in francozi. Potem je ze bolje UTD za vse...pa ko šta voli. Benificiran ...prikaži več staž da, vendar je treba prevetriti, kdo si ga koliko res zasluzi. terenci v smrtni nevarnosti ja, za sedenje v pisarnah sigurno ne. Pa razni glumači delnih invalidnosti in polnih invalidnosti. potem pa ure flancajo solato na vrtovih brez težav. Kdo bo to placal??

    • jakec1575 09:36 31.december 2018.

      Tisti iz oaz, bitcoinov, razni slovenski utajevalci zihr ne. Vse to bo placali slovenski srednji razred, ki ga je vsak dan manj. Pri danasnji zivljenjski dobi je vsakrsno upokojevanje pred 65 norost. Vsak je sam odgovoren za svoje zdravje, blagostanje, ...prikaži več vitalnost. Nic se ne zgodi kar tako. Lahko imas super starost ali pa betezno.

    • optimist11 12:49 31.december 2018.

      jakec, zakaj žena ne bi imela možnosti dobiti vdovske pokojnine? Če ima večjo pokojnino kot jaz tako ne bo zainteresirana. Če je celo življenje doma skrbela za družino pa si jo zasluži. Jaz sem vplačeval 40 let za koga? za ...prikaži več tebe? Dajte mi ta denar pa ne bo več diskusij. Točno se ve koliko sem vplačal!

    • jakec1575 13:19 31.december 2018.

      Optimist, ti si vplaceval za druge upokojence, ker imamo slidarnostni sistem. problem je v tem ker smo v zadnjih 15 letih dobili 150 tisoc prezgodnjih upokojencev in nasi otroci tega ne bodo sposobni plaacati. To se ve ze sedaj. zakaj ...prikaži več se potem posteno ne podaljsa delovna doba, da ne bomo ubili nasih otrok. pri 56 letih so vse zenske se zelo vitalne, ker skrbijo zase. in zivijo do 80ga v povprecju. kdo bo to placal? 24 let. v povprecju vplacujemo za cca 15 let.

    • jakec1575 13:21 31.december 2018.

      Dokazano je, da tisti, ki delajo v starosti ostajajo mentalno in fizicno bolj vitalni. Mnogi se v pokoju zapustijo in so izjemno zdravstveno breme za vse. delo krepi duha.

    • Franjo Erman 17:21 31.december 2018.

      Denarja je dovolj, samo narobe je razporejen

    • kapibara 12:33 06.maj 2019.

      @ Fra - To govori Simić že nekaj let !!

  • Avatar Suzijann
    Suzijann 23:44 31.december 2018.

    Želite najti žensko za eno noč? Pridite ==> www.3xDate.top

  • srecnii 21:59 31.december 2018.

    Bo treba začet živet ne pa razmišljat kaj bo pri 65 letih. Takrat vrjetno nas en bo več. Veliko jih žal ne dočaka niti 60 let kaj šele 70, izjeme so 80 let.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.