Slovenija
32468 ogledov

Upor proti Židanu, vsi dali odpovedi

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 14:19 13.november 2019.

    Židan govornik dober, vendar baraba po srcu.

    • zorman63 17:22 13.november 2019.

      Ojoj, Židan dober govornik ho ho ho ho.....ti si pa za hece ! Poleg tega, da govori hude neumnosti ( npr. mi socialdemokrati imamo 120 letno tradicijo v Sloveniji) je popolnoma neposlušljiv, ker se vidi, da mu je to nekaj ...prikaži več tujega in govori tisto,kar mu drugi napišejo. Govori trdo, z napačnimi poudarki, ....eden najslabših je.

    • cogocogo 18:14 13.november 2019.

      tale židan je izredno pokvarjeno hinavsko bitje enako je bil pred njim pahor da ne rečem kaj o izprijencu milanu ki je delavstvu zabil sekiro v hrbet ,,z svojimi roparji je uničil večino nekoč naših delavskih firm ,,no sicer pa ...prikaži več je bila tudi to velika laž ,,delavstvo so ti neljudje izkoriščali da so prišli do oblasti in sedj so delavstvo ravno ti pokvarjenci zatolkli,,zame so to najhujši sovražniki delavstva in naroda ,,a ne milan ,,ti se tega ne sramuješ ,,še ponosen si na to ,

    • cogocogo 18:19 13.november 2019.

      ljubitelji teh pokvarjencev pa v jok.milanu pa bi vse to z velikim zadovoljstvom povedal v pokvarjeni fris ,,ko sem ga videl z kom se ta osebek vse objema sem bruhal ,,le kaj je ubogem narodu da podpira to golazen tako ...prikaži več te ki se imajo za neke levičarje kot te ki se imajo za desnico ,,vsi pa so pokvarjeni ,pohlepni in oblastiželjni do sprevženosti,,briga jih za deželo in narod ,,samo da so njihove riti polne,,sem imal priliko videvati to golazen od blizu ,,

  • sam50 14:40 13.november 2019.

    Hvala bogu,da mu je končno nekdo dal vedeti,da je njegovo poslanstvo namenjeno le njegovemu položaju,drugače pa samo prazno mlatenje slame-kdo ve,če je sedaj na vrsti Kahl, s katerim imata približno enake karakteristike....

    • cogocogo 18:20 13.november 2019.

      briga tega hinavca za to ,,tip je debelokožec ,,take to ne premakne,,kvečjemu bo še hujši.

  • Avatar Leon
    Leon 15:18 13.november 2019.

    Mladi SD so samo deponirali članske izkaznice ....do prve priložnosti za naskok na oblast ! Kdor se ne strinja s politiko stranke naj vrne člansko izkaznico !

  • mirror 19:53 13.november 2019.

    Zgodovina se ponavlja. Tudi nasledniki komunistov deponirajo strankarske izkaznice.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.