Avto
11845 ogledov

Uporabljate Drajv? Prihajajo velike spremembe

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 08:35 19.december 2018.

    Itak, da je treba zaostrit ker boste drugače na Triglavu propadli.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 11:30 19.december 2018.

    jebe se men za vašo aplikacijo

  • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 07:50 19.december 2018.

    Ljudje ne zavedate se ko imate to aplikacijo med vožnjo jim dajete vse podatke. V primeru kakršnega koli skodnega primera ne boste mogli nobene stvari zatuskat.

    • mucek4 08:11 19.december 2018.

      Če nimaš kaj skrivat, potem je to vseeno in si na boljšem, saj plačaš manj. Če pa avto zavaruješ z namenom skrivanja in goljufanja, je pa čisto vseeno, če plačaš več.

    • Pepe007 08:41 19.december 2018.

      Preko drive zavarovalnica lahko denimo ugotovi, da je v času nesreče bil nek telefon z enako prijavo drugje. V drive lahko uporabljaš različne prijave, lahko voziš za dve kodi za popust, lahko imaš vklopljenega, ko si na javnem prevozu ... ...prikaži več Lahko ti mladoletni otrok nabira potrebne km, ko ga avtobus vozi v šolo. Sicer pa, res kaj točno bi imel človek pri nesreči za zatuskat?

    • NeAnonimni 09:05 19.december 2018.

      Zavarovalnica bo ugotovila, da si namesto 50km/h v naselju pred nesrečo vozil 50,6km/h, kar po zakonu ni dovoljeno in ti v primeru nesreče ne bo izplačala zavarovalnine.

    • duuudeee 09:22 19.december 2018.

      Bi bilo zanimivo, če bi tako šlo, ampak zavarovalnica teh podatkov ne sme uporabiti v nobenem postopku, ker se že sam proizvajalec operacijskega sistema odreka odgovornosti, da so podatki natančni in točni - sploh pa so lahko kdaj odstopanja pri ...prikaži več hitrosti tudi +/- 5km/h, kar pa ni verodostojno.

    • Pepe007 10:08 19.december 2018.

      Mogoče uporaba možganov pri pisanju komentarjev nekaterim ne bi škodila. Če bi se zavarovalnica izplačilu odškodnine lahko izognila v primeru, da niso vsi udeleženci vozili v skladu s predpisi, potem ne bi rabila izplačati NIČ že danes. Povzročitelj nesreče je ...prikaži veče kršil predpise, zavarovalnica izplača iz njegove odgovornosti. Njemu pa izplača iz kaska, če ga ima, kljub temu, da je predpise kršil. Zavarovanje je potrebno zaradi napak, ki so v bistvu kršitve zakonodaje.

    • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 22:19 19.december 2018.

      Pač razmišljanje vam ne gre kaj.

  • Holly_Blake 16:52 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar je, da je edina stvar potrebna preprosto tipkanjee inn dostop do interneta ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> www.Internet43.Com

  • jakec1575 08:41 19.december 2018.

    Gre za nedovoljeno zbiranje osebnih podatkov. Me zanima, ce tja upa inspektor. Ljudje smo res ovce. Za popust ali kodo, gremo prodat se zadnjo anonimnost. Ne se cudit, ce vam bodo premije sle gor. dol se nikoli niso sle. Kitajska ...prikaži več in popolni nadzor prihaja. Itak nas nategujejo pri odgovornosti. Se nisem videl slovenske zavarovalnice brez dobickov.

    • mucek4 09:29 19.december 2018.

      Tole o nedovoljenemu zbiranju podatkov. A je obvezno - ni. A se strinjaš s pogoji? Se. Torej?

  • ladi472 07:35 20.december 2018.

    Jaz sem dal dol ta app ker je nesmiselen saj je zgolj za avto zavarovanje, ni pa za avtodom, motorno kolo, torej za vsa uporabna vozila torej nabiraš kilometre za nekaj kar je nesmiselno...samo v enem letu sem zbral 16.000 ...prikaži več0 km z avtodomom pa so mi rekli da ni popusta za zavarovanje pa sem šel na drugo zavarovalnico to pa zbrisal....rešen problem...

  • Dusan Kokalj 16:07 19.december 2018.

    Z njimi imam slabe izkušnje.Visoke premije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.