E-Life
16961 ogledov

Ura Huawei GT 3 je zadetek v polno: Čudovit dizajn, vrhunski zaslon, baterija brez konkurence

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:44 10.december 2021.

    Imam suunto 9, baterija mi ob varčevanju zdrži tudi 1. mesec,tako da,tole je eno skropucalo od ure!!!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:02 10.december 2021.

    Podoben dizajn z enakimi funkcijami se dobi na kitajskih spletnih trgovinah za več kot 10x manjšo ceno....In oglasna sporočila bi morali po zakonu obvezno označiti...

  • Avatar skeptik
    skeptik 07:26 10.december 2021.

    V bistvu deluje zelo kitajsko in ceneno. Serija 3 je v dizajnu korak nazaj

  • rd2dmk2 10:02 10.december 2021.

    ruski sat , najbrži sat.. za v smeti, pardon ne jo vršt v smeti..se škoda dela planetu.. ne jo kupit.. še mal pa vas bo tale drek cepil vsake 3 mesece,.. le kaj je nekomu taka ura ? da veš ...prikaži večeš da si pokuru 1000 kalorij in lahko požreš še en hamburger, in veš da ti srce bije 100 na uro, ko ti ga štoparka vleče. zraven pa vsak dan zamudiš na šiht, ker ker si moral čakat da se je nafilala. edina ura, ki jo hočem imet je taka na samonavijalni mehanizem z kazalci. pika .

  • Avatar F16
    F16 07:59 10.december 2021.

    Kakšen zadetek v polno? Še GT2 pro za 1/3 cene ima boljše specifikacije.

  • AnzeSmolej 10:59 10.december 2021.

    Imel sem že 3 ure oz. Bande do sedaj... in sem se zelo navadil, predvsem manjkrat pogledam na telefon. Idealna zame bi bila s povsem klasičnim izgledom, baterijo ki drži mesec dni in od pametnih funkcij rabim samo posredovanje sporočil,klicev, ...prikaži več alarmi... vse drugo je neuporabno, razen če nisi resen športnik.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.