Slovenija
34275 ogledov

Uro za tem, ko je izvedel, da je pozitiven, so vedeli po lokalih

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 12:55 18.marec 2020.

    Nisi edini. Slovenci s(m)o, kot kaže, pač taki... do okuženih se večina obnaša kot, da imajo kugo in da so krivi za vse... žal, tak narod smo. No, čeprav, če smo že natančni: kakšna pa je razlika med kugo in ...prikaži večn korono? Ne prav dosti... mogoče je pri kugi večja smrtnost, nalezljivost pa je tam-tam. Pa vseeno ni razloga, da bi šikanirali KOGARKOLI.

  • janis2 07:18 16.september 2021.

    danes sem tako navdušen. Videl sem komentarje ljudi, ki so že dobili posojilo pri LAPO M-F, zato sem se odločil za prijavo na podlagi priljubljenih priporočil in šele pred nekaj urami sem na svojem računu potrdil skupni znesek 10.500 evrov. ...prikaži več To je res odlična novica in vsem, ki potrebujejo pravo posojilo, svetujem, da se prijavijo preko svojega e -poštnega naslova: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

  • Avatar Zala
    Zala 18:44 18.marec 2020.

    Gospod Jernej, smo bili in smo Dolina Šentflorjanska ! Ampak, okužba je za vami, ko drugi v vaši okolici še trepetajo, kdaj bodo na vrsti. Prej ali slej. In ni rečeno, da jim bo šlo tako "dobro" kakor vam. Srečno !

  • leydi 13:11 19.marec 2020.

    Pozdravljeni ponudba za posojilo med zasebnimi resnimi v 72 urah.Dajem resna in zanesljiva zasebna posojila v razponu od 2.000 € do 10.000.000 € s stopnjo 2%. Če vas to zanima, me kontaktirajte po mojem e-pošti: marialeydi06@gmail.com 

  • janis2 07:18 16.september 2021.

    danes sem tako navdušen. Videl sem komentarje ljudi, ki so že dobili posojilo pri LAPO M-F, zato sem se odločil za prijavo na podlagi priljubljenih priporočil in šele pred nekaj urami sem na svojem računu potrdil skupni znesek 10.500 evrov. ...prikaži več To je res odlična novica in vsem, ki potrebujejo pravo posojilo, svetujem, da se prijavijo preko svojega e -poštnega naslova: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

  • leydi 17:50 18.marec 2020.

    HELLO: POSOJILO MED SREČNIMI ONLINE INDIVIDUALI V 72 urah Iščete posojilo za oživitev svojih dejavnosti bodisi za realizacijo projekta ali potrebujete denar iz drugih razlogov? Zaradi skrbi, tudi če se prijavljate v svoji državi in nimate dostopa do financiranja, se ...prikaži večse obrnite na to e-pošto: marialeydi06@gmail.com, če želite izvedeti pogoje za odobritev posojila in financiranja, brez težav in se posloviti od vaše finančne težave. Upoštevajte področja, na katerih vam lahko pomagamo pri izvajanju

  • leydi 17:50 18.marec 2020.

    HELLO: POSOJILO MED SREČNIMI ONLINE INDIVIDUALI V 72 urah Iščete posojilo za oživitev svojih dejavnosti bodisi za realizacijo projekta ali potrebujete denar iz drugih razlogov? Zaradi skrbi, tudi če se prijavljate v svoji državi in nimate dostopa do financiranja, se ...prikaži večse obrnite na to e-pošto: marialeydi06@gmail.com, če želite izvedeti pogoje za odobritev posojila in financiranja, brez težav in se posloviti od vaše finančne težave. Upoštevajte področja, na katerih vam lahko pomagamo pri izvajanju

  • sonialaze 13:56 18.marec 2020.

    SPORAZUMI O POSOJILU IN FINANCIRANJU. Iščete posojilo za ponovni začetek dejavnosti, izvedbo projekta ali potrebujete denar iz drugih razlogov? Zaradi skrbi, tudi če se prijavite v svoji državi in ​​nimate dostopa do financiranja, se obrnite na to e-pošto: sonialaze08@gmail.com, da ...prikaži veča boste imeli več znanja o pogojih odobritve posojila in financiranja. Specializirani smo za vsa področja financiranja posojil med posamezniki. Nudimo posojila, ki so na voljo javnim in zasebnim podjetjem in podjetjem.

  • kapibara 13:40 18.marec 2020.

    Ne bomo o, zaščiti osebnih podatkov, upam pa da dotičnega spravim v smeh: Je vsaj postal znan..- prej pa čista anonima..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.