Magazin /magazin/vip
22764 ogledov

Urška Klakočar Zupančič o sinovi bolezni: "Pomoč smo iskali v tujini"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 16:27 27.junij 2022.

    koga sploh briga njeno osebno živlenje, lahko globoko sočustvujem , ampak tukaj gre za osebnost na visoki funkciji ... mislim , da se ona zaveda in še marsikdo, da vsak pač ne more opravljat take funkcije ... res je, da ...prikaži več je človek kot vsi ostali in žal mi je , ampak po drugi strai pa mislim, da se ne bo velika množica državljanov ukvarjala z njenimi problemi, najbrž ni to realiti šov, pa razne oddaje , ampak funkcija, žal je tako

  • Avatar Leon
    Leon 14:53 27.junij 2022.

    Urška Klakočar Zupančič je pozitivna sprememba v slovenski politiki . Vso spoštovanje .

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 07:38 29.junij 2022.

    Kaj se spreneveda,če ne bi bila Golobova ljubica nebi zasedla tako visok položaj!! Malo še počakajte pa boste videli pravo resnico!! Golob se je že izkazal,ko je v službo vzel otroke bojim se,da na naš račun saj računov,da je sam ...prikaži več plačal ni pokazal nikomu!! Novinarji so demoniziorali Pivčevo,ker je otroka vzela na Slovensko obalo je pa vse čisto,če golob svoja pelje v Bruselj seveda je Bruselj "cenejši"!!

  • MK 14:53 27.junij 2022.

    meni je ogabna... pa ne prisegam na tip babnic iz revij.... iz njenih oči pa sije zloba, maščevalnost, zdaj sem pa jaz na vrsti miselnost.... sramota institicuji... briga me za rdeče čevlje.... naj se obnaša kot njeni predhodniki.... levičarji z ...prikaži več metelkove niso Slovenija.

    • jezero 06:31 28.junij 2022.

      Kogar še niso poslali na Dob, ni pravi Slovenc.

    • MK 08:23 28.junij 2022.

      Ja, kmalu bo vaša v ženskem zaporu Ig. Enako Dob. Toliko dreka, kot ga zmeša gospa Makedonka bo pa težko vaš sončni kralj počistil. Pa sama strokovnost jo je. Minister za digitalizacijo je na prvo službeno pot šel v Srednjo ...prikaži več slaščičarsko šolo.... se vidi da nima pojma in da jo vleče tja kamor spada --- med slaščičarje

  • Ender3 11:55 27.junij 2022.

    Urška je, fatalna spremenila je, tudi splošno, slabo mnenje na račun blondink. Ljudje jo, enostavno obožujejo in cenijo njeno samozavest in pojavnost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.