Slovenija
6898 ogledov

Urška Bačovnik Janša še enkrat nastavila ramo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar bobnar53
    bobnar53 20:45 23.september 2021.

    Baba je butnjena, zgleda, da je diplomo kupila v BiH, tam je pocen, pa še pr nas jo lahko uporabiš, ko ti jo priznajo!

  • marko345 19:51 23.september 2021.

    Ker se je cepila 2 meseca pred menoj, torej je priviligirana, pa precej precej mlajša od mene, upam, da bo cepivo na voljo, ko se bom šel cepit s tretjim odmerkom. Zato opozarjam Janšo, da dokler niso Slovenci cepljeni brez ...prikaži več soglasja parlamenta nikomur več ne šenka cepiv, ki jih je že do sedaj samovoljno, brez pravne podlage-kar je kaznivo.

  • bi_ba 21:41 23.september 2021.

    Na sliki ni Urška. Ona nima take rokice. Pa tudi to "injiciranje" je bolj manekensko kot zaresno. Bolj reklama za cepljenje se mi zdi.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 20:51 23.september 2021.

    Glede medicinske diplome je pa res čudno da je pri teh letih še vedno specializantka. A je res tako trdobucna!

    • Ender3 22:29 23.september 2021.

      Anion6anion, hvala 👍 to sem tudi sam želel že nekajkrat izpostaviti. Vsaka specializacija ima točno določen rok trajanja so pa glede področja različna. Po informacijah, ki jih ima javnost, bi morala biti specializacija že opravljena. Trajne, večne specializacije ni, kakšen ...prikaži več status ima ve, samo ona in delodajalec.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 20:49 23.september 2021.

    Uf sem že mislil da je kaj drugega komu nastavila

  • Avatar @narhist
    @narhist 20:42 23.september 2021.

    Naj bog, da Urški zdravja, ko cepivo očitno ne zaleže, da se kar serijsko cepi.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 20:18 23.september 2021.

    Urška jo je spet nastavila...pa koga to briga razen Janeza ?!

  • Avatar jate
    jate 20:51 23.september 2021.

    kljub temu da je ona zdravnica,mora pošlušat vlado ,torej janezka...res ne bi bila v njeni koži, ne sme nič rečt

  • Avatar Leon
    Leon 07:46 24.september 2021.

    Z24.si = NOVA24

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.