Slovenija
3927 ogledov

Urška Puš: Zaradi mene ljudje ne rabijo verjeti v duše

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oskar Janja Kos 09:59 31.oktober 2016.

    Spoštovana vse je res kar govorite. Tudi naša družina predvsem pa hči je podedovala, to karmo od svojih prednikov. MOČAN ROD TRSTENJAK. Ljudem se marsikaj dogaja, vendar molčijo, ker jih je sram, strah, da bi jih imeli za "NORE" ALI ...prikaži več DRUGAČE NENORMALNE.Saj veste kakšna je naša miselnost STAROKOPITNIH SLOVENCEV. Redko kateri si upamo o tem spregovoriti naglas, večina ne verjame, ali pa nas pošiljajo v Ljubljana polje, ali Begunje na Gorenjskem. Pomembno je le to da vi verjamete v sebe. Čeprav je moje zlato pravilo, da pustimo mrtve pri miru, naj jih ne kličemo nazaj. Velikokrat se zgodi da so potem razdvojeni, živijo ujeti med dvema svetovoma. Tukaj spoštovana pamet v glavo.

  • leonardo 14:59 31.oktober 2016.

    Vzgajani smo bili v duhu, da po smrti ni nič ( pepel si bil in v pepel se povrneš, kajne?)Verjamemo samo v tisto kar vidimo, lahko otipamo ali nas nekaj naučijo, kar je po naše 100 procentno.Torej po smrti ni ...prikaži več nič, zakaj bi si belili glave s tem, kajne? Vse dokler sam ne doživiš nekaj, kar te postavi pred vprašanje ali si še normalen ali si nor. No, ker ljudje marsikaj doživijo za kar bi jih sosed ali prijatelj imel za neprištevnega, je tak človek , povsem razumljivo, tiho. Zato vse tiste, ki nekaj vedo o tej stvari, ne zmerjajte z lopovi in koristolovci. Končno, saj vam ni treba k takemu človeku, kdo pa vas sili. Zakaj se tako bojite za žep tistega, ki gre mogoče samo iz firbca ali pa nekaj ve o tem!

  • Štefan Sobočan 11:56 01.november 2016.

    "Populariziranje" Urškinega "blagoslova" se mi zdi podobno "poliglotu", s katerega karticami naj bi se v nekaj tednih naučili tujega jezika. V obeh primerih se izpostavljata le ponudnika, tiho pa so tisti, ki so nasedli in plačali. Prosim, da se ...prikaži veče kot KOMENTATORJI oglasijo tisti, ki imajo konkretne podatke o izkustvu, na primer, kaj jim je duša povedala, kod lebdi, kakšno sporočilo je dala....Ne prosim pa odgovora tistih, ki so nasledli poliglotu, ker sem v pismih bralcev že prebral, da zadeva ne deluje

  • mph 08:34 31.oktober 2016.

    Se strinjam, ampak, če pomislimo, kakšne bistvneo večje nebuloze prodajajo danes uradne religije, pa jim nihče ne prepove, .... pač ne vem zakaj ne bi bilo še malo konkurence. Pravijo, da je konkurenca dobra v tržnem gospodarstvu. :-)

  • matermila 19:43 31.oktober 2016.

    Ne morem razumeti,da,če že nekdo hoče komunicirati s pokojnim svojcem,zato rabi oderuha(če seveda verjame v bedastoče).Že kot mlad sem izgubil mater,s katero sem v mislih mnogokrat,skoraj vsak dan.Minilo je že več desetletij,pa nisem še nikdar zaznal,da bi hotela navezati stik ...prikaži več z mano,zato mi ne gre v glavo,da bi pa hotela govoriti s šarlatani,ki svojo "moč" kasirajo.Ne bluzite,no.

  • amanita 11:52 04.november 2016.

    Katere religije imaš v mislih ?

  • Oskar Janja Kos 10:01 31.oktober 2016.

    Duhove pustite pri miru, ne kličite jih, kajti zavedate se da imate družino in lahko nase in nasvojo družino prikličete gorje, ki se ga ne boste znebili zlepa.Zato vam polagam roko na srce, PUSTITE DUHOVE, DUŠE PRI MIRU.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.