Slovenija
93 ogledov

Uslužbenki ministrstva 6.000 evrov kazni

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • xzyy 11:05 05.junij 2013.

    Škoda za poravnavo, mar bi vztrajala pri svojem, le tako bi lahko gospo direktorico pokazala v pravi luči - kako namreč preko javnega zavoda kot je bolnišnica, gospa direktorica precej neprekrito opravlja posle, ki so zasebne narave in kažejo na ...prikaži več sum kaznivih dejanj...

  • puksicd 09:47 05.junij 2013.

    Vprašanje, po čigavem navodilu je vdirala ...

  • patron 09:57 05.junij 2013.

    haha, sedaj pa je postala varnostnica sistema zdrav. varstva, ga simčič, tašča tomija megliča od shidarte......verjetno bo sedaj še napredovala rang višje na ministrstvu........čestitamo !!!!! ......dobra reklama....

  • sweetdogs 10:00 05.junij 2013.

    "Simčičeva, ki je na ministrstvu za zdravje zaposlena kot vodja sektorja za kakovost in varnost sistema zdravstvenega varstva" burleska! Kaj dela šele na ministrstvu...

  • sweetdogs 10:02 05.junij 2013.

    pa to je možno samo v javni upravi, da takšna oseba še naprej opravlja svoje delo... v gospodarstvu bi dobila naslednji dan odpoved. In to mi financiramo???

  • zic 11:30 05.junij 2013.

    najbolj me nasmeje stavek: to mi financiramo!!?? in verjetno iz ust večnih študentov ali pa mladine, ki ima pol ure delovne dobe....predlagam, da nehate plačevati in potem za vsako uslugo npr. zdravstveno, policije, gasilcem, ali pa fakulteti, da mastno plačate ...prikaži več kadar jih potrebujete!!!

  • Žurnalček 11:48 05.junij 2013.

    Kako je lahko takšna oseba še na plačilnem seznamu državnih uslužbencev !!!!!!!!!!!!

  • Žurnalček 11:49 05.junij 2013.

    Minister Gregor pa nič , bi rekel Levstikov Frane

  • sweetdogs 14:37 05.junij 2013.

    Mene pa nasmejejo takšni pimpeki, ki ne razumejo kaj je v tem primeru narobe. Naj ti namignem: Ni problem financiranje javnega sektorja ampak dotične osebe... Bo zdaj šlo?Delovne dobe imam pa verjetno krepko več od tebe.

  • feferon 18:17 05.junij 2013.

    Zbira podatke za JJ...

  • kapibara 10:50 05.junij 2013.

    Preblaga kazen...!!

  • kapibara 14:48 05.junij 2013.

    Alan Ford: Broj 1 in njegova mala črna bukvica, do katere je prišla z očitanim dejanjem...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.