Slovenija
3160 ogledov

Niso je podprli, ampak ona čuti, da ima podporo

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • andrija 06:22 29.marec 2024.

    Ministrica: "Sem tujka, migrantka, čefurka- in kaj dela v parlamentu? a bo golob sestavil novo vlado z migranti?

    • Grof 08:38 29.marec 2024.

      Torej nam bodo vlado in parlament pod nesposobnim Golobom počasi zasedli begunci, migranti v glavnem čefurji, kar nekaj teh čefurk že ta trenutek sedi v parlamentu, ne manjka pa se jih tudi na ministrsvih, za kozlat

    • Grof 08:47 29.marec 2024.

      Emilija, nesramnopo medijih razkazuje otroka, izdaja se za Slovenko, ko trdi: mi Slovenci smo polpismeni, ….. halo. Vrni se v čefursko Vinico pička blesova z duhom v opankah………

    • Plavi-mil 12:02 29.marec 2024.

      Vse to si, kar si se opisala, si pa še NESPOSOBNA povrhu, marš.

    • Toma 14:00 29.marec 2024.

      Aiz Vinice je?! Lahko ustanovi novo Viniško republiko. Glih z metliško teto Violo pašeta skupaj!

  • andrija 06:24 29.marec 2024.

    dela gospodarno-koliko denarja je že zapravila za skladiščenje računalnikov,koliko ga bo še porabila za nadgradnjo zastarelih računalnikov?

  • Vrtnica 22:06 28.marec 2024.

    Pričakovano! Nadaljevanje škodlivih odločitev.

    • Ender3 00:28 29.marec 2024.

      In novih neuspešnih interpelacij..Z glavo skozi zid z Janezovo glavo pač ne morejo.

  • h4ck3r 07:52 29.marec 2024.

    Ona čuti da ima podporo :-) Kaj to so že priprave na naslednje volitve? Da bodo čutili podporo volitve in nam sploh ne bo potrebno več it na volišča? Hahahaha hja kakšne bučke tile trosijo.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:18 29.marec 2024.

    Pa od kje uvažajo te “učene“ češple

  • onxxx 08:59 29.marec 2024.

    Tako približno je čutila ko je nabavila neuporabne računalnike

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 08:32 29.marec 2024.

    jaz čutim, da nimaš pojma..... #fak keri debilizmi

  • Grof 22:04 28.marec 2024.

    Pa dobr, kaj imamo v parlamentu same čefurke, država pa tone, tone, Golob, Golob, odjebi, predno država bankrotira, usmili se nas Slovence in pdstopi, ….

    • Ender3 00:27 29.marec 2024.

      Grof preveč si fokusiran na svoje maloumje. In koga bi ti rad videl, da nastopi ? Dvakrat je državo finančno že skoraj potopil in ob tem izkal pomoč Eu trojke..

    • Grof 09:20 29.marec 2024.

      Ender, kako ne spregledaš bizgec, bolniki, kot so Janša, Golob, Golubič in njim podobni nimajo kaj iskat v slovenski politiki, narod se mora poenotiti, priti k pameti, rabimo resnega pametnega človeka, ki se bo zavedal svojega poslanstva, ga nagraditi za ...prikaži več uspešno vodenje države, a žal, takega človeka ni v Sloveniji, prvo kar je se moramo znebiti leve in desne skorumpirane bande in sploh čefurjev, ki degradirajo Slovensko samozavest. Narod si bo sodil sam.

    • munja 10:52 29.marec 2024.

      Grof se popolnoma strinjam s tabo. Problem pa imamo v tem, da ni več poštenih ljudi in kdor je količkaj pri pameti, se ne bo ukvarjal s pokvarjenim in koruptivnim vodstvom države. Tudi če bi "po pomoti" našli kakšnega, bi ...prikaži več ga vsi ostali pokvarjenci pohodili in mu tako brez podpore ne bi uspelo.

  • Grof 09:45 29.marec 2024.

    Ona ne ve, ampak, ali, temveč čuti, da ji med stengnimigetajo mali begunčki, čefurčki z repki

  • optimist11 06:24 29.marec 2024.

    Kdaj bo spregledal, da mu bo ženska kvota uničila stranko?

  • Avatar Herkules
    Herkules 22:09 28.marec 2024.

    Bolgarska Ćefurlandija živi naprej! Imajo eu poslanko in ministrico! Samo v butalah!

    • Ender3 00:30 29.marec 2024.

      Slovenija ima obsojenca, ki sedi v DZ..Tebe očitno ta šiptar ne moti..

    • Grof 09:30 29.marec 2024.

      Trojka bi nam hudičevo prav prišla, žal, danes nihče ne pomisli, kako prav bi bilo če bi jo dobili, ne da Kocijančič, muzgovc, spufan finančni minister postane v tej vladi, podprecednik vlade, pišče Golobovo pa vršt iz babjega čefurskega gnezda

  • sandi76 09:25 29.marec 2024.

    Jaz pa čutim, da je s to gospo nekaj hudo narobe !

    • Avatar Leon
      Leon 13:28 29.marec 2024.

      Tvojo gospo ker te prenaša idiota ? Ali si kdaj spoznal osebno katero ministrico ? Torej deluješ po naročilu svojega nadzornika !

  • Friderik1950 10:15 29.marec 2024.

    Sem že zapisal, da imam tudi sam v drugi generaciji mešano - čefursko familijo, kakršnih je v Sloveniji veliko, pa se s tem glih ne hvalim. Na srečo pa se iz poklica, kar dobro spoznam na dgitalni prehod, pri gospe ...prikaži veče pa me tako predvsem moti trditev, da ima super ekipo, ker če bi bolo tako, bi ji lahko kak manjši butl iz ekipe svetoval, da naj računalnike proda penzijonistom po dvesto eurov z možnostjo obročnega odplačila, pa bi tako tudi jaz mogoče dobil kakega.

  • Avatar lopov
    lopov 07:17 29.marec 2024.

    Če si psihični bolnik in ti doktor reče jemli zdravila in ti ignoriaš ter klati# neumnosti

  • firbec1 09:23 29.marec 2024.

    Kvota čuti, da ima pozitivno diskriminacijo in laže, da ima negativno.

  • Avatar SS666
    SS666 22:10 28.marec 2024.

    Rečte kr čte,ampak Floppa je ena in edina.

  • Toma 14:01 29.marec 2024.

    Kot kaže, je čefur slovenski pleiški naziv!

  • lojs 12:41 29.marec 2024.

    včeraj sem gledal še oddajo tarča, ki je bila neverjetno zabavna, sploh pa ker se je našel nekdo, ki je eriko utišal ... no, večkrat se mu je zahvaliala za asistenco ... športnik rabi podporo staršev in torej kaj početi ...prikaži veči po koncu kariere, mogoče starši že prej, švica spet drugače ... ja kaj naj pa politiki recimo počnejo po koncu kariere, ko jih nihče več ne mara

  • lojs 12:36 29.marec 2024.

    samooklicano čefurko, ki je bila leta a.d. -21 predlagana celo za slovenko leto (bogsiga vedi zakaj) so pač podprla svoboda zaradi lastnega obstanka ... poglejti si rezultate

  • andrija 11:55 29.marec 2024.

    mi pa čutimo da bo odletela

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.