Slovenija
37 ogledov

"Ust nista zalepili, sta pa grozili"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogixl 13:38 09.april 2013.

    Se je spet našla ena prepotentna mama, za katero predpostavljam, da ima zelo nevzgojenega otroka.

  • ennanova 14:46 09.april 2013.

    O vzgajanju otrok v vrtcu Zarja, pa tudi sicerKaj je dobra vzgoja otrok in o tem, kar se je domnevno dogajalo v vrtcu Zarja?http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/914-o-vzgajanju-otrok-v-vrtcu-zarja-pa-tudi-sicer

  • Pepe007 14:51 09.april 2013.

    Kaj podajaš linke na neka klobasanja...

  • Pepe007 14:52 09.april 2013.

    Ko ženska maltretira žensko, je lahko zelo hudo in sta gospe raje ohranila nekaj zdravja kot službo.

  • vili.manili 14:57 09.april 2013.

    Ja, to je res, ampak vseeno, govorimo o zaposlitvi. Če daš na tak način odpoved posredno tudi priznaš krivdo in si s tem verjetno zapreš marsikatera vrata za novo zaposlitev. Zakaj bi to naredil nekdo, ki se mu godi krivica? To je čudno.

  • kapibara 10:43 10.april 2013.

    Ta mama si zasluži selotejp čez usta(da nebo blatila drugih) in stat na balkon sredi zime, da ji ta nadutosz se ohladi in zmanjša..s seboj pa svojga otoka, upajmo da ga s tem "spametuje"...

  • vili.manili 14:01 09.april 2013.

    Meni se tudi tako zdi. Edino, kar ne razumem je, zakaj sta obe dali po hitrem postopku odpoved?? Če nista krivi se jima godi krivica in ponavadi tisti, ki se mu godi krivica, ne obupa tako hitro. Poleg tega sta ...prikaži več bili dve, dve pa je veliko težje prepričati v nekaj, kar ni res, kot eno samo. Pa danes, ko je tako težko dobiti službo... ne vem, tukaj nekaj ne štima čisto. Da je pa tista mama pretiravala je pa že jasno.. že omiljuje svojo zgodbo, da nista lepili selotejpa ampak samo grozili.

  • Pepe007 13:34 09.april 2013.

    Za vrtec znajo biti s stališča stroškov starejši zaposleni, ki dobijo nekaj višjo plačo. Bolje zaposliti mlajše brez nazivov, minulega dela in bodo stroški nižji.Vsekakor pa je z organizacijo, ki ne zaščiti svojih sodelavcev in zaposlenih nekaj hudo narobe. ...prikaži več Je pa to sedaj moda v Sloveniji. Potisniti svojega zaposlenega v dr.ek, da bo organizacija stala na njegovi žrtvovani glavi in bo splavala višje.Mama je pa pač tipična mama, ki najprej blebeta, potem pa se vleče nazaj. Mojega otroka so obtožili, da v vrtcu izsiljuje drugega otroka, da bi mu prinesel denar (drug starš). Delavci vrtca niso opazili nič. Jaz se s takimi teleti ne pogovarjam. Otroka sem prepisal in me tak nedozorel starš, ki s svojim otrokom spregovori dve besedi na dan, potem pa si ne zna predstavljati, kaj so se igrali, ne zanima.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.