Svet
23 ogledov

Ustreljeni vlomilec ni bil Slovenec

Komentarjev 62
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c1305166 15:44 04.marec 2016.

    Biti Slovenec ne pomeni biti ksenofobni bedak.

  • Žurnalček 17:36 04.marec 2016.

    Hebiga nismo mi te sreče ! Tud Nemška polcija ni več takšna kot je bila !

  • Papaja Popi 18:08 04.marec 2016.

    Hvala bogu , ker takšnega pa res ne rabimo.

  • šraub 18:19 04.marec 2016.

    Drži, še v Delavni knjižici, še iz časov " bratstva i jedinstva" iz leta 1970 je tako navedeno.

  • dragec 22:54 04.marec 2016.

    tudi

  • dragec 22:58 04.marec 2016.

    JJ, ali ti Jašar Jašari, je častni doktor univerze v Priština. Ja, saj je njihov in ga lahko peljejo na Kosova, ćifvša nona buš pilj

  • kapibara 03:45 05.marec 2016.

    Vprašaj se , zakaj je tako bilo.. SLO je pa bila republika v državi YU..

  • kapibara 03:46 05.marec 2016.

    Da,j matere ti, prevedi zadnje 4. besede.. :-)

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:14 04.marec 2016.

    Albanca ali Slovenskega državljana*. Rod > državljanstvo.

  • c1305166 12:56 04.marec 2016.

    Ronald Reagan, jaz sem čistokrvni Slovenec, nisem pa slaboumni ksenofob, kot ti. V tem je razlika.

  • maresem 14:01 04.marec 2016.

    Kakšen Slovenec??? Šiptar ni bil in ne bo nikoli Slovenec!!! Če ima SLO pa državljanstvo, pa še ne pomeni, da je Slovenec.

  • c1305166 14:14 04.marec 2016.

    SLO je v 3 pm zaradi točno takšnih, kot si ti. S tem, ko nekoga, ki je samo izpostavil izredno nečloveški in ksenofobni komentar, obtožiš, da je slovenski izdajalec, daš jasno vedeti, da si ovca, ki so ti oprali možgane ...prikaži več in napolinli s sovraštvom, saj tvoja reakcija niti pod razno ni racionalna. Ampak ovc to ponavadi ne moti. Racionalnost, resnica in realnost.. not your thing.

  • asmas 14:55 04.marec 2016.

    Slovenec, albanskega rodu,pa kaj ste normalni.............?????????????????????????Albanec s stalnim prebivališčem v Sloveniji.KRETENI PISUNSKIMATER ČE ŠE KDAJ KLIKNEM NA TA POFUKANI ŽURNALIDIOTI BREZ PRIMERE

  • Zmago 22:00 27.avgust 2016.

    Kot naprimer ti ???

  • dd 14:00 04.marec 2016.

    Jaz imam soseda Albanca. Živ obup, saj krade vse kar vidi, da o ustrahovanjih ne govorim. Sem upala, da so ubili njega, pa niso. Škoda.

  • popokatopetl 13:21 04.marec 2016.

    Umazana podrobnost je da smo za ortodoksne Nemce Slovenci in Albanci oboji eni Balkanci. In ortodoksni Nemci se imajo za nekaj hoch pa to, imajo pa njihovi nazorski dedki na vesti drugo svetovno! Dejstvo je da so tudi med Slovenci ...prikaži več kriminalci, posiljevalci, pedofili, fašistoidi, ksenofobi in še marsikaj, k sreči pa vseeno največ dobrih ljudi!

  • Presvetli 13:24 04.marec 2016.

    Albanci imajo neverjetno zaledje v amerikancih,že če greste čez mejo v Avstrijo boste videli kako so se udomačili in že začeli prisvajat razna področja.Veliko se hodim kopat v Avstrijo in to kar tam vidim me spreletava srh od teh albancev.Ko ...prikaži več so na kupu so prav nagravžni že tako ali tako so s temi štirikotnimi glavami. Za razmislek pa si preberite še tole o Albancih in o tem kako so pri nas dobrodošli pri nas in kakšne vse ugodnosti jim je dal JJ ko je lezel v rit amerikancem. Da smo si na jasnem nisem pristaš nasprotnega tabora politikov.Vendar potrebno je zaustavit to nesnago:http://www.kurir.rs/vesti/politika/preti-nam-treci-balkanski-rat-srbi-bugari-makedonci-i-grci-unistice-projekat-velike-albanije-clanak-1781261

  • mph 14:38 04.marec 2016.

    Kakšno zavajanje. Ne sicer, da ne bi kakšen res pravi Slovenec bil sposoben česa, ampak naj napišejo raje takoj Albanec s slovenskim državljanstvom ali potnim listom.

  • KOJAK 20:38 04.marec 2016.

    Pa dajte no desničarji spokat na svoj portal resnice nova24 pa si ga drkajte na besede velikega vodje in njegovih somišljenikov. Ta portal je bil pred časom normalen, brez neumnih komentarjev zdaj pa berem samo še izlive ljudi, ki so ...prikaži več se že rodili nesrečni.

  • c1305166 13:02 04.marec 2016.

    Sicer pa Zmago, tvoji komentarji so lep primer, koliko vam je resnica pomembna in kako zelo ste nekateri zgubili stik z realnostjo. BTW, na internetu nisi anonimen, čeprav misliš da si. Pozivanje k pobijanju (jaz sem namreč Slovenec) je kaznivo ...prikaži več dejanje za katerega boš moral odgovarjati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.