Avto
113 ogledov

V 15 urah radarji ujeli 1.300 voznikov

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dostvasmam 22:49 19.oktober 2012.

    zakaj bi sploh hodili v italijo in zakaj bi se ukvarjali z njihovimi problemi...važno je kaj je pri nas, ker je NAŠE!

  • slow_slow 12:19 17.oktober 2012.

    kot zanimivost bi bilo dobro vedet koliko novih omejitev so postavili v zadnjih 14dneh,št znakov je po Mariboru namreč konkretno naraslo.

  • Jasmina Arnuš Tabaković 13:12 17.oktober 2012.

    Sama zadeva je zelo mejna, v nasprotju z zakonodajo, da o varstvu temeljnih človekovih pravicah in svoboščinah ne pišem. Očitno je, da skrb občine ni varnost v prometu, ampak izrekanje glob. Avtomatizirano beleženje podatkov (fotografij vozil, s katerimi je bil ...prikaži več domnevno storjen prekršek) s samodejnimi napravami in sredstvi za nadzor prometa je v skladu z ZPrCP občinskemu redarstvu dovoljeno le za nadzor nad 46. (prekoračitev najvišje dovoljene hitrosti) in 47. (prekoračitev najvišje dovoljene hitrosti posameznih vrst vozil) členom ZPrCP, to pa pomeni, da je v vseh preostalih primerih prekrškov, ki jih po 15. členu ZPrCP nadzirajo občinski redarji, uporaba naprav za samodejno fotografiranje, snemanje ipd. prepovedana. Pri avtomatiziranem beleženju fotografij domnevnih kršitev nastane zbirka osebnih podatkov, registrska številka je osebni podatek, saj se nanaša na posameznika, o čemer pa se je že izrekla Informacijska pooblaščenka. Občinsko redarstvo pa trenutno n

  • Presvetli 08:51 18.oktober 2012.

    Upam,da si iz Maribora in privoščim ti 3 zaporedne prekoračitve in nato plačuj kazen.Ko boš prvič plačala boš vedela zakaj sem ti to rekel takrat boš spoznala,da tudi poznavanje predpisov ne bo dovolj za avtomatiko katero si imel do sedaj ...prikaži več prirojeno v vožnji.

  • dostvasmam 22:42 19.oktober 2012.

    mene kot slovenca, zanima slovenija in ne tujina! ne rabim garmina da me opozarja na hitrost. ampak tale "Prekoračitev hitrosti do 5 km/h – 40 evrov " je pa bolana. če bi recimo kaznovali tiste nad 55km/h bi ...prikaži več bilo veliko bolj normalno, pa še tolerance nebi potrebovali(ki si jo ti našel ne vem kje). mirnoooo :)

  • belizajcek 12:14 17.oktober 2012.

    barabe

  • anonimni12 12:16 17.oktober 2012.

    zakaj? spostuj pravila!

  • Ronald Reagan 12:46 17.oktober 2012.

    se bom pač na daleč izogibal maribora

  • Presvetli 13:26 17.oktober 2012.

    Registerska tablica ni osebni podatek,dokler se ne,da v javnost in dokler je za določene organe,tako je zapisano v zakonu.Policija trenutno molči za to,zanima me kaj bo to pomenilo.Potem takem bo v Mariboru pol policistov preveč!?Uprite se prvi in mi bomo seveda za vami!?

  • fowler 13:30 17.oktober 2012.

    se pravi, da bi lahko slikali samo vozila pravnih oseb? ker tablica ni več osebni podatek...

  • 1111 16:15 17.oktober 2012.

    ...dej se pomiri, ker so radarji nastavljeni z pribitkom...porko ladro, a samo v MB si bil, v tujino ne zahajaš??? ...nabavi garmina, pa ti bo piskal non stop, kje so radarji...in verjami, piska, non-stop! ;)

  • bla_blabla 13:46 17.oktober 2012.

    Jih ti vedno???

  • Špela Šega 13:46 17.oktober 2012.

    žalostno, da imamo pri 2. gimnaziji že cca 2 leti postavljen začasni rondo (ker za stalnega ni denarja), da ti kr hudo postane, ko vidiš propadajoč del od glavnega trga do tržnice (ker za obnovitev seveda tudi ni denarja), ni ...prikaži več nam uspelo zgradit kulturnega centra Max (seveda spet za to ni denarja),...Ko pa je treba postavit radarje, se pa 30milijonov kar naenkrat najde..

  • Izudin 13:54 17.oktober 2012.

    saj ok, samo kazni nikakor niso primerljive z Avstrijskimi ali Nemškimi ...

  • Slodrifter 13:59 17.oktober 2012.

    investicija je vredna 30 milijonov, kar pa še ne pomeni, da je občina dala toliko denarja.

  • Izudin 14:06 17.oktober 2012.

    Mene pa moti, ker so ukinili utripajočo zeleno luč, preden se prižge rumena. Rad bi vedel, kateri pametnjakovič si je to domislil, tega ni nikjer drugje, vsaj ne, da bi vedel.

  • Izudin 14:06 17.oktober 2012.

    Mene pa moti, ker so ukinili utripajočo zeleno luč, preden se prižge rumena. Rad bi vedel, kateri pametnjakovič si je to domislil, tega ni nikjer drugje, vsaj ne, da bi vedel.

  • Špela Šega 14:13 17.oktober 2012.

    vseeno je občina prispevala več, kot za zgoraj omenjene zadeve ;)

  • 1111 16:19 17.oktober 2012.

    ...zato imaš odštevalnik...oz. rumeno puščico, za zavijanje......res, da imamo v SLO oznake in prometni režim v ku***, ampak zakaj tega ne komentirate, ko greste v Italijo, ki je katastrofa...

  • dostvasmam 15:26 17.oktober 2012.

    halo?! a če se bo nekdo peljal 1km nad dovoljeno hitrostjo bo fasal 40€ kazni?! A ste čist zmešani?! v mb sem bil 2x v življenju, in očitno nikoli več!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.