Slovenija
109 ogledov

V akciji je ena pločevinka, štiri skupaj so drug izdelek

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 15:21 21.junij 2016.

    Gigiiinjo, ne bi ti škodilo, če bi malce obnovil znanje slovenščine! Mogoče bi tudi s strankami lepše komuniciral. Sicer pa tvoj delodajalec najbrž ne ve, kakšen odnos imaš do strank, ker bi te že brcnil iz službe!!!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:45 21.junij 2016.

    Prejšnji teden je z pivom zavajal Hofer, ta teden Tuš. Kdo bo naslednji?

  • Gigiiinjo 13:47 21.junij 2016.

    pa ljudje so gamad v trgovini. govorim iz prve roke kjer je strankam vse dovoljeno.

  • Avatar Leon
    Leon 14:14 21.junij 2016.

    Kdo je dovolil reklamiranje alkoholnih pijač? Kaj počne inšpekcija? Ministrstvo za zdravje ? Kadilce so označili kot največje teroriste,prepovedali reklamiranje tobačnih izdelkov in elektronskih cigaret ,zamenjali embalaže ...................HALO . Očitno so vsi odgovorni na zdravstvenem ministrstvu pijančki in tabletomani !

  • Gigiiinjo 14:18 21.junij 2016.

    hjoj daleč od tega. kot si rekel, nismo v starih časih kjer si se pajtlo za vsako stranko.sicer pa tako bom rekel. dokler neboš delal kje tako neboš razumel o čem je govora. in še vprašanje. ali je ...prikaži več za vas normalno da stranka ''grozi'' z inšpekcijo za vsako pizdarijo npr ? :))) pa da stranke mečejo v tebe reklame ker nečesa nimamo? :) ali pa da se pizdijo NA TEBE ker je toliko ljudi v trgovini? naštejem še več? :Dme zanima če bi današnja generacija preživela brez trgovin čez nedelje in praznike. kaj je sploh point praznikov če so trgovine odprte do 3-5 ?in ne, plače niso odvisne od tega - ker praktično nikjer nisi več plačan po tem koliko prodaš. plača je standarna, da pa en nebo kupil čevljev za 15€ pa se nebo poznalo a ne?in ja, stranka nima niti približno prav. npr. se stranka dobesedno krega s tabo ker trdi svoje ti pa pravilno. in vzame tisto svoje- POTEM se pa pritoži da si ji narobe svetoval :) še kakšne cvetke? preveč jih imam.

  • Gigiiinjo 14:20 21.junij 2016.

    al pa da te stranka ne vpraša nič, pride, vzame in gre - potem pa pritožba da si ji narobe svetoval :D še več?

  • Gigiiinjo 14:27 21.junij 2016.

    sej vem :)

  • Gigiiinjo 14:27 21.junij 2016.

    sej vem :)

  • Papaja Popi 14:27 21.junij 2016.

    Uboga trgovina, kjer si zaposlen.Takšno obnašanje odganja kupce.

  • izRODEk 15:29 21.junij 2016.

    Preberite počasi in pozorno:***** Laško Club in četvorček Laško Club sta namreč dva različna izdelka *****Razumete?Če si odpreš:a.) štiri pločevinke Laško Club, ki si jih kupil posamično ali b.) štiri pločevinke Laško Club, ...prikaži več ki si jih kupil v četvorčku, je po mnenju Trgovine TUŠ ne vem, v grlu, brbončicah, drugače.Ista pločevinka - dve ceni. TO JE BISTVO ZAVAJANJA!!!Kupec je ZAVEDEN, da V OBEH primerih kupuje pločevinko Laško CLUB po akcijski ceni mojih 10 najljubših. KER STA OBE pločevinki ENAKI!!! Takšen je tudi preizkus tega zavajanja: KAJ se nahaja v četvorčku? Nahajajo se štiri pločevinke, ki nosijo ENAKO EAN KODO kot tiste pločevinke, katere so v akciji!!!Če bi hoteli reči, da je proizvod, kateri NI v akciji, bi morale pločevinke znotraj četvorčka nositi drugo EAN kodo.Drugo pa je, da bi se morali vsi ljudje boriti proti trgovskemu zavajanju. Ne gre za eno kličevo pivo: gre za princip,

  • izRODEk 15:56 21.junij 2016.

    Žalostno, da tržni inšpektorat ne ukrepa. Ima očitno kršitev, naj se pa sami odločijo, ali bodo kaznovali pivovarno ali trgovca, meni je vseeno. Jaz sem kupil proizvod v dobri veri, da ga kupujem po ceni 0,99€ in ne po 1.12€. ...prikaži več V obeh primerih sem dobil za kupljeno enak proizvod: Pivo club. z EAN kodo 3 830001 711233

  • dusan72 03:08 22.junij 2016.

    Kakšne "filozofije", čeprav je že N-krat napisano, da gre za dva RAZLIČNA izdelka (vsaj kar se prodajnih kod tiče).. Ker so ravno pri piru... Komad v akciji ima eno ceno in to je AKCIJA. SIX pack ali plato ima svojo ...prikaži več kodo in v "akciji" ni omenjen, čeprav gre načeloma za isti izdelek. Če smo ravno gorenjci in zraven še Črnogorci (lažje 24 pirov nesem pakiranih, kot v 3 vrečkah)... vzemi 25 pirov (plato+1 kos), na blagajni rečeš, da ti računa 25X "akcijo" in to je to. Vsak normalen blagajnik glede tega ne bo delal težav. Sem že doživel v Leclercu, da je bil sixpack mleka dražji kot 6X1 kos v akciji. OK, prvič sem se nasral, naslednjič sem blagajničarko prosil, da mi prebere kodo enega kosa, beležka 6 koadov in na koncu je bilo vse OK.Jaz sem dobil paket (ki ga je lažje nesti) po akcijski ceni, štacuna realno ni bila nič na izgubi in to je to. Je pa res, da se vsak lahko obesi na katalog, kjer NI SPECIFIČNO OMENJENO, da cena velja samo z KOS-E in ne za večja pakiranja (razen, če se ne zna

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.