Avto
43 ogledov

V avtomobilu ni demokracije

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • spenjac 13:42 29.avgust 2014.

    Meni se pa zdi, da so danes starši v povprečju precej bolj skrbni kot so bili včasih. Za razliko od včasih, ko s(m)o jih dobili okrog ušes za vsako stvar, se starši sedaj poskušajo tudi pogodvoriti z otroki in jim ...prikaži več kaj razložiti. No, ko sem bil jaz majhen, so nam govorili, da smo nevzgojeni, zato verjetno ne gre za kake drastične spremembe.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:21 30.avgust 2014.

    "- 31 odstotkov odraslih se pripenja tudi na zadnjih sedežih,"Samo? Nism vedu da nas je takih tok mal.

  • mph 08:15 01.september 2014.

    Moji starši so bili na srečo čisto drugačni. :-) Drugače pa se strinjam sicer tako s tabo ...

  • mph 08:17 01.september 2014.

    Zgoraj je bilo za spenjaca odgovor, se pa strinjam tudi z mijaliza, bi pa vendarle rekel, da je nekaj hudo narobe s starši, če jih njihovi otroci nekam pošiljajo ali preklinjajo. Osebno sem bil vedno za pogovor, ker je to ...prikaži več edina zdrava rešitev na daljši rok, je pa res, da vse ne more biti dovoljeno in da je potrebno postaviti meje.

  • mijaliza 14:18 29.avgust 2014.

    Ko si bil majhen sigurno nisi pljuval učiteljice, svoji staršev pošiljal nekam in preklinjal staršev. Ko so ti rekli da je kosilo, večerja itd si si lepo umil roke in sedel za mizo ter pojedel obrok...in si nisi izmišljeval kaj ...prikaži večj boš jedel. Ko so te starši peljali na sprehod si jih ubogal in nisi brezglavo tekal po svoje.......Težava je v tem, ko so starši preveč zaščitniški do svojih otrok in jim popuščajo pri vsem kar si otrok izmisli, ne postavljajo mu nobenih mej in pravil....potem so pa vsi drugi krivi samo njihovi otroci ne.....

  • mijaliza 13:16 29.avgust 2014.

    Sodobni starši so še kaj več kot malomarni, saj povsod srečujem nevzgojeno mladino, ki misli da je cel svet njihov. A veste kolikokrat starši učijo svoje otroke rolat na parkiriščih večjih trgovin ko te normalno obratujejo in je polno parkirišče. ...prikaži več Bolje da ne napišem, kaj vse srečujem na cesti, ko mora mati voznica mirit med vožnjo mularijo, ki zadaj skače po sedežih, s tem ne pazi na cesto in dejansko ovira promet? Da raje ne napišem tega kako otrokom primanjkuje discipline in reda....pa ne mislit da sem star človek komaj 27 let imam pa mi lasje po konci stojijo ko opazujem kaj se dogaja z današnjo mladino...tako da skratka sodoben starš je duševno bolna oseba, ki ni zmožna poskrbet zase, pa si omisli otroka....

    • spenjac 13:42 29.avgust 2014.

      Meni se pa zdi, da so danes starši v povprečju precej bolj skrbni kot so bili včasih. Za razliko od včasih, ko s(m)o jih dobili okrog ušes za vsako stvar, se starši sedaj poskušajo tudi pogodvoriti z otroki in jim ...prikaži več kaj razložiti. No, ko sem bil jaz majhen, so nam govorili, da smo nevzgojeni, zato verjetno ne gre za kake drastične spremembe.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:52 03.september 2018.

      In potem je blue tooth oglašanje na tel. klic problematičen, pa to. Sej moja dva smrkavca tut kričita včasih zadaj, sta vedno pripeta. Ampak če me motita ali moža med vožnjo, samo v najbližji niši ustavimo in lepo vprašava, kdo ...prikaži več gre prvi ven peš domov ali kamorkoli že gremo. Je takoj mir. Zdaj je dovolj že če med vožnjo rečeš naj ne razgrajata, ker se bosta mogla odločit, kateri bo šel peš. Otroci so navihani in sprobavajo... lahko si še tako strogi diktator, otroci bodo sprobavali in razgrajali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.