Slovenija
29471 ogledov

"Kako naj bo, če pa so vrata na meji povsem odprta"

Komentarjev 93
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • DEJ11 18:30 24.september 2023.

    Mrtvo stražo postavit na mejo... pa bo v enem tednu rešeno... se ve kje je prehod meje...

  • Avatar lopov
    lopov 07:19 24.september 2023.

    Vojsko na meje... vpoklocati mlade v vojsko bolje fa čuvajo mrjo kot doma ležijo na socialni podpori... podkljukarja pa goloba v arest in strog arest brez stikov... brgince na letalopa nazaj odkod so prišli... dezertere in nevladnike ki podpirajo mogracije ...prikaži več nelegalnr izgnat iz države.. in jim prekiniti financiranjr in organizacijo suspedirat...

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 07:45 24.september 2023.

      Ne seri, ko jih je Janez spuščal v državo si pa držal gobec, a ne ?!

    • Avatar lopov
      lopov 10:21 24.september 2023.

      nikoli vse smo transportirali nazaj na hr...

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 11:31 24.september 2023.

      Pred nastopom Janševe vlade se je jamralo in obsojalo Šarčevo vlado, da ne ukrepa ustrezno v zvezi z emigranti.. Grimsa je skoraj božjast ruknila, tako je bil vznemirjen in ogorčen...Takoj po nastopu Janezovega orkestra se migrantov niti ni več omenjalo, ...prikaži več, le domačini so jamrali, da jih je še več kot prej...Ne prirejaj torej dejstev...

    • Avatar zoo
      zoo 15:46 24.september 2023.

      lopov za tvojo info...ko je nastopil JJ, se pravi v času koronece, so takoj vojsko odstranili z meje / ti povem iz prve roke. Konec aprila lani, začetek maja se je vojska vrnila do konca leta 2022, pol so šli ...prikaži več sosedje v Schengen.

  • alen04 17:33 24.september 2023.

    Upam, da bodo kmalu predčasne volitve. Od Haloba smom dobili; SOS dajatev, pa dajatev za starost, tukaj je še dohodnina, zanimivo bo kaj bo v naslednjem letu z dopolnilnim zavarovanjem in omeniti je potrebno 5 stebrov za elektriko. Zanimivo, da ...prikaži več nihče od sedanjih podrepnikov mi nbe odgovori (pisal sem na predlagajvladi.si) zakaj moramo te stebre imeti oz. kaj je narobe s dosedanjm obračunavanjem elektrike. Seveda so imigranti pika na I do sedaj v Halobovi politiki.

  • Kmodri 18:02 24.september 2023.

    Ukrepati je treba čimprej. Na vse načine omejiti stihijskio migracijo v nadzorovano! Ko bodo Severne države zaprle pipico jim bo zadišala mala Slovenija! Postali bomo begunski žep! Mi si luksuzna, da sprejmemo cel Bližnji vzhod z Afriko ne moremo privoščiti! ...prikaži več! Že za Slovence ni dovolj poskrbljeno. A ja vsaka vlada bo to reševala z novi davki! Delovne sile je v bistvu dovolj, samo ne za tak denar, ki ga ponujajo!

  • Kmodri 21:06 24.september 2023.

    Hja,policisti imajo vlogo kočijažov! Žalostno!

  • Hasan 23:15 24.september 2023.

    Novinarji po 8 letih bi lahko vedli,d a to niso begunci ampak navadni ileglani migranti.

  • Toma 17:48 24.september 2023.

    Ko Golobček serje…

  • jakec1575 06:21 25.september 2023.

    od kje mladim fantom nekaj deset tisoc evrov za to pot. v maroku?

    • zdrej 10:00 25.september 2023.

      Hja dobro vprašanje, ko pa je njivo GDP per capita skoraj 10x manjši od našega.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 06:45 25.september 2023.

    Lepo, oni jih pričakajo 10m od meje, policisti jih pa z vozilom odpeljejo v Ljubljano, v neke prostore, kjer bodo naši gostje nekaj mesecev, dokler se uradniki ne odločijo kaj sedaj. Ko je bila ograja so se domačini in humanitarci ...prikaži več razburjali do neba, češ živali trpijo. O.K. Jaz si pa želim da tem humanitarnim organizacijam ki škodujejo državljanom, odrečejo finančne prispevke.Ukinit društva ki so brez dodane vrednosti ! Ilegalci niso v krizi, doma imajo dovolj dela za postorit.

  • fuckZ24 21:26 24.september 2023.

    Kdaj bo un škilasti kljukec rekel ustašem, da naj se jebejo, in zaprl meje?

  • rd2dmk2 09:27 24.september 2023.

    kaj se jezite na tele prišleke. kaj delajo tukaj ? ja po svoje plače gredo. kaj si pa mislite afrika ima vse od kakava, nafte, rud, zlata, ti ljudje tam pa nimajo za kos kruha. in kdo je lastnik vseh ...prikaži več firm , ki izkoriščajo to bogastvo afrike ? ja europka buržuazija. pohlep teh pohlepnežev je vsako minuto večji. in sedaj pač folk pride po neizplačane plače. otrocimlajši od 10 let delajo. ko bodo naši pri 10 mrdnili s prstom pa začnite neki bevskat.

    • fuckZ24 09:37 24.september 2023.

      Bravo. Še nekaj je: brez migrantov bo Evropa sama crknila. Ne pravim, da morajo biti ravno črni, je pa dejstvo, da v Evropi delovne sile manjka. Kdo bo starcem po domovih brisal riti, čistil za njimi, kdo bo delal, da ...prikaži več bodo (bomo) imeli penzije. Slika ni črno-bela. Niso oni samo breme. So, če jim ne pustiš delat. Ampak v osnovi oni ravno zato rinejo sem gor.

    • munja 10:12 24.september 2023.

      Z24 zakaj ni delovne sile pri nas? Seveda je ni, ker socialkarje kar naprej zasipavajo z denarjem, zakaj bi pa delali?? Na zavodih za zaposlovanje je ogromno ljudi, ki bi lahko delali, pa jim zakonodaja dopušča, da odklonijo delo ki ...prikaži več jim "ne paše" in ne zgodi se nič!! V drugih državah ni tako. Če odkloniš delo, zgubiš podporo. Kdo je potem kriv za tako stanje, DRŽAVA IN Z NJO NAŠA ZAKONODAJA!!

    • rd2dmk2 10:22 24.september 2023.

      munja, ravno narobe, na zavodu izgubiš podporo, če odkloniš ponujeno delo in kar je žalostno magister lahko dobi pod nos delo brez dokončane osnovne šole. problem je ker.. je dela dovolj, in ljudi ki bi delali tudi dovolj, ampak PLAČILA ...prikaži več NI. kolk ljudi ostane nategnjenih, brez plačila, ali z mizernim pačilom, včasih na roke, brez zavarovanj. in za povrh koliko je delovnih nesreč, katere se pomete pod preprogo, pa ljudje ostanejo poškodovani in brez bolniške. ja , žal, vsi ne morejo do JU.

    • munja 10:39 24.september 2023.

      rd2 tudi to je res, kar si napisal. In kdo je kriv, sem napisal v zadnjem stavku mojega komentarja. Krivi za takšno stanje so pa v največji meri naši vrli poslanci, ki v parlamentu spijo, berejo časopis, brskajo po telefonih, ...prikaži več jih sploh ni v dvorani in potem sprejemajo zakone, ki jih še prebrali niso. To je KATASTROFA!

    • Kmodri 11:59 24.september 2023.

      Prihod migrantov mora biti nadzorovan in ne stihijski, kjer horda z juga vdirajo v Slovenijo z nenadzorovanega številu! Tako, da ne vemo ali je to naključje ali nova oblika hibridne vojne! Slovenija še za svoje prebivalce ne poskrbi sedaj pa ...prikaži več naj še za trume lačnih oči iz Afrike, Bangladeša, Pakistana, Iraka. Žal smo premajhni, da bi si lahko privoščili tako razkošje. Zaenkrat jim Slovenija ni zanimiva. Ko bodo pipico zaprle severne države se lahko zgodi migrantski žep!

    • fuckZ24 12:10 24.september 2023.

      Munja, brezposelnost je rekordno nizka.

    • fuckZ24 12:11 24.september 2023.

      Kmodri, s twm se pa strinjam

    • munja 12:43 24.september 2023.

      Z24 nikoli ni tako nizka, da ne bi bila lahko še nižja. Je pa problem povsem drugje - zaposlene na zavodih bi morali potem odpuščati, ker bi jih bilo preveč, tega pa ne pustijo in zato je še vedno veliko ...prikaži več ljudi na zavodu za zaposlovanje. To je to - slišal iz ust zaposlene na zavodu.

    • lojs 13:05 24.september 2023.

      bravo munja, veliko ste debatiral, ampak končno si povedal zakaj je ta zavod ... ki sploh nima nobenih kompetenc, razen da folk zajebava ... sploh pa nimajo nobene veze z migranti

    • fuckZ24 13:40 24.september 2023.

      Munja, to ne drži. Kdor ima ekonomsko izobrazbo, mu je to jasno. Ne bi ti zdaj razlagal osnov makroekonomije. Poguglaj "naravna stopnja brezposelnosti".

    • Boschtjan Zupanchich 16:15 24.september 2023.

      Suckz23, kakšna "naravna" stopnja brezposelnosti neki ??? !!! ??? TO JE SAMO NENARAVNA STOPNJA LENUHARSTVA IN ZLOBA ČLOVEŠTVA, KI SE ZARADI LASTNE POKVARJENOSTI IN POTEM ŠE SLABE STARŠEVSKE VZGOJE NOČE PRIJATI DELA, TEMVEČ IŠČE REŠITVE ZA PODPIRANJE SVOJE SMRDLJIV ELENOBE, ...prikaži več KETERE NESPOSOBNI STRAŠI NISO ZMOGLI ODPRAVITI Z PRAVO STARŠEVSKO VZGOJO !!! ! !!! ZAVOŽEN CELOTEN SISTEM JE ŽE V SAMEM ŠTARTU, SAMO ENIM TO ŽAL ŠE VEDNO NI JASNO !!! ! !!! No, saj, vsaj Čas "spoznanja" se nazadržno bliža, ...

    • Boschtjan Zupanchich 16:18 24.september 2023.

      Suckz23, sem šel že prej brati te parazitske teorije, ja, ampak, zaenkrat so me bolj malo prepričala vsa ta nakladanja raznih "teodrektikov" o teh "naravnih" stopnjah lenuharstva in parazitstva ter vseh ostalih Pokvarjenosti ...

    • rd2dmk2 17:20 24.september 2023.

      tema je bilo o tem da prihajajo migranti k nam, ne pa o delovnh navadah permisivno vzgojene mladeži. in dejansko je bolje imet migrante, ki znajo poprijet za delo, kot pa naša permisivno vzgojena rasa, ki ves svoj življenski staž ...prikaži več samo čaka da se želje in zahteve izpolnijo. problem je , še enkrta tam nekje v afriki europejci izkoriščamo ljudi. in smo kot tile vaši nevladniki vsi skupaj, ker živimo od tega, kar črnci naredijo, pa jim ne plačamo - mi iz EU.

    • fuckZ24 17:23 24.september 2023.

      Boschtjan, ne bom ti razlagal snovi 1. letnika ekonomije. Tam mas gugl pa se poduči.

    • Boschtjan Zupanchich 17:32 24.september 2023.

      Tukaj si lahko pogledaš , kaj je človeška "ekonomija" sposobna uničiti , zato ne rabim razage o taki "ekonomski" Pokvarjenosti : https://www.youtube.com/watch?v=iW4wfXdtGZ4&pp=ygURc3BvaWxlZCBlY29ub21pY3M%3D

    • lojs 17:41 24.september 2023.

      as ti rd2 že po naravi tako tumast al nam hočeš neke vele-neumnosti prodajat, ki si jih ne vem kje slišal ... se pravi "ker mi te afričane izkoriščamo in ne plačamo, so se odločili da (na skrivaj) pobegnejo v ...prikaži več eu kjer bodo delali" ... a se bodo mogoče vrnili, če jim plačamo za delo?

    • rd2dmk2 19:15 24.september 2023.

      lojs, pa menda ne misliš da so ti črnci tako neumni kot ti. pač so jim europski prišleki pokazal kako se živi. in zakaj ne bi tud oni tako kot ti s hamburgerjem , pivom , pico in 40urnim delovnikom ...prikaži več v pisarni. ja pršli so zato, ker imajo dost tega da vsak dan lezejo a palmo po banano in bežijo pred levom in pred sosedom, s kalašnikovom, ki pač hoče po nareku enga belca da se dela zastonj. aja zakaj neki so že naši predniki migrirali v nemčijo na gasterarbajt.

    • munja 22:23 24.september 2023.

      rd2 naši predniki niso hodili na palme in bežali pred levi, ampak v tistih časih pri nas ni bilo dela in so morali oditi, da so prehranili družine.

    • munja 22:25 24.september 2023.

      Z24 ne rabim nobenih razlag, dejstvo je, kar sem napisal v prejšnjem komentarju.

    • rd2dmk2 22:42 24.september 2023.

      munja dela je vedno bilo dovolj, ampak kako je bilo s plačilom pa lahko za začetek greš prebirat vorančeve solzice. da ne boš rekel da delam protekcijo levim al desnim. veš vsakdo bi rad lepo živel, velika večina tudi ne ...prikaži večne ima za ideal krast.je pa res da smo belci lep primer in vzor kako se temu streže. pa naj bo to ko smo zasunjevali črnce ali pa rdečkarje.

    • fuckZ24 06:43 25.september 2023.

      Munja, če misliš, da si bolj pameten od nobelovcev, potem res nimam kaj dodati

    • munja 07:31 25.september 2023.

      Z24 nikoli nisem rekel, da sem bolj pameten od nobelovcev, ampak tudi oni so živeli v povsem drugem času in drugače razmišljali. Tiste nobelove nagrade pa tudi niso bile vedno podeljene pravično, tako kot zdaj ne. Tako da moramo razmišljati ...prikaži veči s svojo glavo in ne z neko drugo.

    • fuckZ24 07:45 25.september 2023.

      Munja tvoj komentar "ne rabim nobenih razlag, dejstvo je, kar sem napisal v prejšnjem komentarju" pove točno to. O konceptu "naravne stopnje brezposelnosti" ne dvomi noben resen ekonomist. Na njej sloni Phillipsova krivulja, centralne banke ugotavljajo njeno višino za konkretno ...prikaži več NG, o njej obstaja na stotine znanstvenih člankov... Ti pa na vse to odmahneš z roko in rečeš "ne rabim jaz tega, jaz že vem." A je treba kaj dodati?

    • munja 15:07 25.september 2023.

      Ni treba nič dodati, ker vse kar je napisano, tudi vedno ne drži. Pika, amen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.