Popotnik
8114 ogledov

Cene kuhančka vas znajo presenetiti

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 07:52 09.december 2023.

    Doma skuhaš vino in ga daš v termovko,najmanjši problem .

    • munja 11:39 09.december 2023.

      Nick, še bolje je, če skuhaš dva litra in enega prodaš po nižji ceni kot je na stojnici in si car, ha, ha ha.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:39 09.december 2023.

      No to je pa že delo na črno he he he

  • sandi76 08:38 09.december 2023.

    Res je, 2 deci kuhane vodice 3,5 eur ?? Noro !!

  • crniovcar 07:13 09.december 2023.

    3,5--4 € pa za to dobim liter vina ne pa dva deci razne mešance "kuhančka .Raje pijem Brule !!

  • kapibara1 08:31 09.december 2023.

    " .... v večini pozitiven odnos. " - LAŽ !! če so zadovoljni, so tisti s periferinje. Živeči v Centu ali Stari Lj NISO !!!

  • andrej084 14:56 09.december 2023.

    3,5€ stane liter kar ok vina, zato mene ne bodo odirali z kuhanim vinom iz praška in cukra. Kdor ga hoče piti, naj ga pije. Jaz si ga naredim doma po mojem okusu. Tudi bosanske hrane, po kateri imam težave ...prikaži več s prebavo ne jem na stojnjcah, saj takfat narodu ponudijk v glavnem začinjeno svinjarijo. Jo pa privoščim županu in njegovim prijateljem...

  • dare326 12:40 09.december 2023.

    med drugim privoščijo palačinke, carski praženec... Dragi moji novinarji, pražencu rečemo cesarski, ker je z Dunaja in ne carski iz Moskve. O brozgi pa ne bi, brozga je za brozove.

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 15:17 09.december 2023.

    Zadeva je preprosta. Če se ti zdi stvar vredna kolikor jo cenijo, plačaš, drugače pa ne. Velja za najemnike hišic in potencialne kupce.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 14:51 09.december 2023.

    No, dejstvo je, da je za tako visokim cenam ponudbe najbolj pripomore mestna oblast, ker z licitacijami za najem hišic, prisili najemnike nenormalno višanje najemnine in s tem se vsako leto avtomatsko draži tamkajšnja ponudba. Na koncu pa si šerif ...prikaži več mane roke, obiskovalce pa namesto zaradi preveč popitega kuhančka, glava bolj boli zaradi praznjenja denarnic. Torej takšna mestna politika vseeno prinaša še pluse, saj obiskovalci zaradi cen na koncu popijejo manj alkohola. No, vsaj upam, da je tako!?

  • munja 11:40 09.december 2023.

    Za takšno brozgo, ki jo prodajajo, 3,5 eur, bljak. Raje sem žejen.

  • jakec1575 22:05 09.december 2023.

    Kuhan vin je totalni nateg na stojnicah. Je pa res,da to vemo in smo ovce v decembru. Sam se sicer izogibam poslovnim nategom te sorte

  • Ogledalce 07:04 10.december 2023.

    Na stojnicah v LJ se vsako leto zgodi cudez. Vino se v caj spremeni.

  • rd2dmk2 21:09 09.december 2023.

    ja no lenobe nesposobne. kofeta ne znate skuhat, znate pa it na petrol po kofi to go. ok šalco že mate od kofeta, upam, evo vam zastonj recept. greste k sosedu. ne unmu ruskemu, pravemu sosedu s šalco, ga fehtate ...prikaži večte za deci vina, pridete domu, z bojlerja dolijete še en deci kropa, pa mate tisto brozgo, zdej pa lahk odpeketate do tistih lučk, pa uživate.. v lučkah in kuhančku. p.s. lahk donirate, za recept ker ste fest pršparal, -pošljite sms na 1919 rd2 2.. ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.