Popotnik
21693 ogledov

Cene na Brniku vas znajo presenetiti

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 07:51 28.januar 2024.

    Nič ugodnejša ni niti ponudba pijače. Za vodo Dana iz tamkajšnjega hladilnika je treba plačati 3,5 evra. Med brezalkoholnimi napitki sicer prevladujejo gazirane pijače, kot so fanta, kokakola in tonik, ki jih v pollitrskih plastenkah prodajajo po ceni 3,7 evra. ...prikaži več Pivo v pollitrskih pločevinkah je 6 evrov, mala pločevinka piva iz slovenske mikropivovarne pa 7,5 evra. Cene kot v frankfurtu,le da je to kmečkoletališče

    • Grof 17:33 28.januar 2024.

      Lopovščina, na vsakem koraku, širom Slovenije, a začne se na Brniku, stara stavba, taka kot je bila in po številu potnikov, bi lahko obratovala še naslednjih 50 let, z isto ponudbo, kot jo nudita dva, 2 bifeja, ….

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:04 28.januar 2024.

    Če je šel avtor preverjat gostinsko ponudbo na Brnik le za potrebe tega članka, je ceni kave pozabil prišteti še ceno parkirnine, ker ne verjamem, da so na Brniku tako velikodušni in bi novinarjem častili parkiranje, ha, ha, ha...

  • sam1 17:20 28.januar 2024.

    Pa kaj se vi sekirate za letališče,ki razen imena Jožeta Pučnika nima ničesar slovenskega.......

    • Avatar Zoran
      StarMačk 21:31 28.januar 2024.

      Ima, ima..., slovenske delavce, s slovenskimi plačami!

  • rd2dmk2 08:05 28.januar 2024.

    a te kdo sili da to kupuješ ? tam stojijo s puškami in te silijo ? ko bo odhod na WC stal 5 € se začnite prtoževat, do takrat pa bodi doma al pa pejd na sprehod pos SLO in ...prikaži več si v čutaro nalij vodo iz pipe in nared malco pa jo daj v menažko. tujci , ki pa pridejo , olupit jih do gat.

  • alena8 08:06 29.januar 2024.

    Cene ne odstopajo od drugih letališč (Benetke, Dunaj, Muenchen...)

  • igor740 02:58 01.februar 2024.

    Osebna izkušnja z letališča Dublin z enega zadnjih potovanj. Zaželel sem si kave. Latte. Običajno strežejo veliko in malo in včasih tudi srednje veliko. Čakam tako rekoč sam tam, zaposlena sta imela veliko dela sama s seboj. Naročil sem veliki ...prikaži več latte (da bo ja Premk) Cena 4.50 eur. Kaj sem dobil? Neko neokusno brozgo v MALEM papirnatem lončku. Precej mi je bilo žal da sem ta denar zapravil pri teh amaterjih !

  • igor740 03:11 01.februar 2024.

    Da Medex prodaja tam svoje izdelke mi diši po korupciji oz si nekateri, kot še kaj v Sloveniji jemljejo javne površine in državne servise za družinsko podjetje. In kakšen je to Duty Free, da nisi mogel tam kupiti cigarete.

  • Orto 21:26 28.januar 2024.

    Prestolnica.....najlepše mesto na svetu....top lokacija top cene, pa to, kaj ne razumete 🤣🤣🤣

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.