Avto

Janković lupi vsepovprek, nov šok za številne voznike v prestolnici

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dieta 15:22 09.februar 2026.

    Če bi SDS vodil Ljubljano, bi iz nič naredili dovolj parkingov in še već, he,he,he

    • ivo5 16:33 09.februar 2026.

      Kaj misliš da oni čarajo denar ali ga pač vzamejo in prezporedijo...ne nakladaj.

    • twitko 18:25 09.februar 2026.

      Dobro so mediji oprali mozak ljudem. Članek o problemih v Ljubljani, ki jo že desetletja avtokratsko vodi "šerif" Zoki ampak SDS je ziher kriv a ne?

  • Dieta 15:18 09.februar 2026.

    Slovenci matematika je 1. Avtov je preveč, parkirnih pa premalo. Glede na trend in glede na to, da imajo premožnejši več avtov, bo še slabše. Poglejte si Japonsko. Če nimaš parkinga, ne moreš kupiti avta. Kam ga boš postavil, če ni prostora.

  • fr33sat 10:03 09.februar 2026.

    Zoki je lahko res naredil veliko dobrega za LJ, ampak zdaj se spušča v brezvezne skrajnosti in to je bil njegov zadnji mandat. Naj počiva v miru.

    • jakec1575 10:25 09.februar 2026.

      a zato ker dela red pri plocevini, Lj se utaplja v plocevini. Lastni in tuji. ceste vec ne prenesejo. Ns kolo, avtobus, vlak. vec bo potnikov boljse bo onrezje. avtobus se guzva z drugo plocevino. ce ne bo parkingov tud ...prikaži več plocevine ne bo. Zoki je cae, da si upa. ker to odnese vsakega zupana. zato pa dihamo obupen zrak in umiramo.

    • twitko 10:36 09.februar 2026.

      Zoki je razlog da v Ljubljani ni stanovanj. Namesto da bi omogočil gradnjo jo zavira dokler "njegovi" ne pokupijo kmetijskih in obrtnih zemljišč. Potem pa je karnaenkrat govora o spremmebah opnjev. Do takrat se gradi samo na mikrolokacijah kjer je ...prikaži več potem cena enormna ker ni ekonomije obsega.

    • Avatar Leon
      Leon 11:36 09.februar 2026.

      Problem je ker vsi pljuvajo po županu . Zakaj se ne preizkusite na volitvah ?

    • twitko 11:55 09.februar 2026.

      Na volitvah so ze alternative samo izbrat jih je treba in spokat nesposobne z oblasti. Ce pa clovek vedno znova voli Zokija in potem joka kako ni stanovanja za otroka, potem takemu ni pomoci. Tak clovek mora najprej na pregled, ...prikaži več, ker mozak ne dela.

    • blayo 12:18 09.februar 2026.

      Stanovanja so, samo v najem jih lastniki ne dajejo, ker ni davka na nepremičnine. Neizkoriščene nepremičnine je treba obdavčiti in bodo lastniki začeli oddajati, ponudba se bo povečala in cene najema se bodo normalizirale.

    • atamama 12:34 09.februar 2026.

      Res je zrak slab. Ravno včeraj se je malo zadihalo. In zakaj ravno na Viču? Ker ni bilo kamionov. Lahko se razpočite ampak vzemite enega passata in en kamion. Koliko pasatov zadostuje za emisije enega romunskega kamiona?????

    • blayo 12:56 09.februar 2026.

      Se pravi ti bi raje, da Romuni čez Slovenijo tovorijo v Passatih? Potem bi šele nastal problem 🤣

    • twitko 13:24 09.februar 2026.

      blayo seveda ... davek na davek na davek na davek. Kaj če bi si ti službo našel?

    • Avatar Leon
      Leon 13:37 09.februar 2026.

      Glas telebanov pred parlament naj vam razložijo zakaj plačujemo davke ?

    • blayo 16:48 09.februar 2026.

      twitko, ker ti jo že imaš pa zgleda nič ne delaš. Imaš cajt pisat cele dneve 🤣

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.