Slovenci matematika je 1. Avtov je preveč, parkirnih pa premalo. Glede na trend in glede na to, da imajo premožnejši več avtov, bo še slabše. Poglejte si Japonsko. Če nimaš parkinga, ne moreš kupiti avta. Kam ga boš postavil, če ni prostora.
a zato ker dela red pri plocevini, Lj se utaplja v plocevini. Lastni in tuji. ceste vec ne prenesejo. Ns kolo, avtobus, vlak. vec bo potnikov boljse bo onrezje. avtobus se guzva z drugo plocevino. ce ne bo parkingov tud… ...prikaži več plocevine ne bo. Zoki je cae, da si upa. ker to odnese vsakega zupana. zato pa dihamo obupen zrak in umiramo.
Zoki je razlog da v Ljubljani ni stanovanj. Namesto da bi omogočil gradnjo jo zavira dokler "njegovi" ne pokupijo kmetijskih in obrtnih zemljišč. Potem pa je karnaenkrat govora o spremmebah opnjev. Do takrat se gradi samo na mikrolokacijah kjer je… ...prikaži več potem cena enormna ker ni ekonomije obsega.
Na volitvah so ze alternative samo izbrat jih je treba in spokat nesposobne z oblasti. Ce pa clovek vedno znova voli Zokija in potem joka kako ni stanovanja za otroka, potem takemu ni pomoci. Tak clovek mora najprej na pregled,… ...prikaži več, ker mozak ne dela.
Stanovanja so, samo v najem jih lastniki ne dajejo, ker ni davka na nepremičnine. Neizkoriščene nepremičnine je treba obdavčiti in bodo lastniki začeli oddajati, ponudba se bo povečala in cene najema se bodo normalizirale.
Res je zrak slab. Ravno včeraj se je malo zadihalo. In zakaj ravno na Viču? Ker ni bilo kamionov. Lahko se razpočite ampak vzemite enega passata in en kamion. Koliko pasatov zadostuje za emisije enega romunskega kamiona?????
Če bi SDS vodil Ljubljano, bi iz nič naredili dovolj parkingov in še već, he,he,he
Kaj misliš da oni čarajo denar ali ga pač vzamejo in prezporedijo...ne nakladaj.
Dobro so mediji oprali mozak ljudem. Članek o problemih v Ljubljani, ki jo že desetletja avtokratsko vodi "šerif" Zoki ampak SDS je ziher kriv a ne?
Slovenci matematika je 1. Avtov je preveč, parkirnih pa premalo. Glede na trend in glede na to, da imajo premožnejši več avtov, bo še slabše. Poglejte si Japonsko. Če nimaš parkinga, ne moreš kupiti avta. Kam ga boš postavil, če ni prostora.
Zoki je lahko res naredil veliko dobrega za LJ, ampak zdaj se spušča v brezvezne skrajnosti in to je bil njegov zadnji mandat. Naj počiva v miru.
a zato ker dela red pri plocevini, Lj se utaplja v plocevini. Lastni in tuji. ceste vec ne prenesejo. Ns kolo, avtobus, vlak. vec bo potnikov boljse bo onrezje. avtobus se guzva z drugo plocevino. ce ne bo parkingov tud… ...prikaži več plocevine ne bo. Zoki je cae, da si upa. ker to odnese vsakega zupana. zato pa dihamo obupen zrak in umiramo.
Zoki je razlog da v Ljubljani ni stanovanj. Namesto da bi omogočil gradnjo jo zavira dokler "njegovi" ne pokupijo kmetijskih in obrtnih zemljišč. Potem pa je karnaenkrat govora o spremmebah opnjev. Do takrat se gradi samo na mikrolokacijah kjer je… ...prikaži več potem cena enormna ker ni ekonomije obsega.
Problem je ker vsi pljuvajo po županu . Zakaj se ne preizkusite na volitvah ?
Na volitvah so ze alternative samo izbrat jih je treba in spokat nesposobne z oblasti. Ce pa clovek vedno znova voli Zokija in potem joka kako ni stanovanja za otroka, potem takemu ni pomoci. Tak clovek mora najprej na pregled,… ...prikaži več, ker mozak ne dela.
Stanovanja so, samo v najem jih lastniki ne dajejo, ker ni davka na nepremičnine. Neizkoriščene nepremičnine je treba obdavčiti in bodo lastniki začeli oddajati, ponudba se bo povečala in cene najema se bodo normalizirale.
Res je zrak slab. Ravno včeraj se je malo zadihalo. In zakaj ravno na Viču? Ker ni bilo kamionov. Lahko se razpočite ampak vzemite enega passata in en kamion. Koliko pasatov zadostuje za emisije enega romunskega kamiona?????
Se pravi ti bi raje, da Romuni čez Slovenijo tovorijo v Passatih? Potem bi šele nastal problem 🤣
blayo seveda ... davek na davek na davek na davek. Kaj če bi si ti službo našel?
Glas telebanov pred parlament naj vam razložijo zakaj plačujemo davke ?
twitko, ker ti jo že imaš pa zgleda nič ne delaš. Imaš cajt pisat cele dneve 🤣