Popotnik
52261 ogledov

Kakšna reklama za Slovenijo! In to od tujcev ...

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 07:25 20.maj 2023.

    no kakšno reklamo sta naredila ? krasno ? lepo ? dobro ? ali mogoče antireklamo ?

  • Boschtjan Zupanchich 07:45 20.maj 2023.

    Se mi zdi, da je bila Soča lani na tistih koritih še Bolj mrzla kot Kokra , tako, da sem moral kar precej migati, da me ni preveč zeblo med plavanjem.

  • Avatar Leon
    Leon 11:58 20.maj 2023.

    Turizem smo ljudje .

  • Ajojsi 16:47 20.maj 2023.

    Saj potem sploh ne razumem naših ljudi, ki rinejo v tuje destinacije in se na vse pretege hvalijo kako je tam vse "oh in sploh", namesto da bi se trudili in trošili € pri nas doma, pa potem ko vidim ...prikaži več kako jim je kje treba plačati vstopnino za ogled naših lepot itd...Ne vedoč da s tem pomagajo pri urejanju naše prelepe domovine...

    • alen04 18:50 20.maj 2023.

      Prav imaš,to tudi meni ni jasno. V Posočju imamo vikend in ne bi zamenjal za nobeno pajsanje pri 30+ ure in ure stojijo v koloni, na cilju pa presenečenje: apartma so oddali gostu, ki je več plačal kakor oni. Take ...prikaži več zgodbe so vedno bolj pogoste in vedno zmagajo.

    • alen04 18:52 20.maj 2023.

      Marsikdo od sodržavljanov se žal ne zaveda v kako bogati in lepi deželi je doma. Se pa opaža trend, kjer već domačih gostov preživlja počitnice b Sloveniji.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 17:08 20.maj 2023.

    Vi res niste normalni s temi bebavimi naslovi...Saj vam bo zmanjkalo presežkov ob kakšni resni novici...Kakšni Butalci.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.