Slovenija
14349 ogledov

"Očitno sem namenoma želela kupiti 6 cm prekratka vrata"

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:55 14.oktober 2023.

    Naši INŠPEKTORJI NE SLUŽIJO SVOJEMU NAMENU . INŠPEKCIJE so podaljšana roka političnih strank svojih kadrov ,ki jim ni uspel vzpon v ministrstva in parlament.

    • Avatar Leon
      Leon 07:56 14.oktober 2023.

      KORUPCIJA JE SAMOUMEVNA

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:59 14.oktober 2023.

      Kakšni inšpektorji,oni so samo na plačilnem spisku države.Drugač pa je gospa naredila napako.Pokliče se mojstra,se mu reče kakšna vrata naj bodo,on jih nabavi,zmontira,in stvar je urejena.Če se pa ljudje delajo pametne,ga pa nasrkajo tako kot ta uboga gospa.

    • Kmodri 09:39 14.oktober 2023.

      TIRS pregosto zagovarja podjetja! Potrošnike pogosto označimo, da nagajajo kapitalu. To, da morajo spoštovati pogodbo so krivi potrošnik, ker se ne prilagajajo podjetjem! Neoliberalizmom vsiljuje breme, ki je na strani podjetij na stran potrošnikov!

  • atamama 11:00 14.oktober 2023.

    Končno en članek, ki razgali v celoti našo tržno inšpekcijo. Izkušnja ki govori sama zase, pa ga Andreja lahko komentira so dopisi podjetij, ki poslujejo v SLO ampak dopisi so v angleškem jeziku. Ker me je razjezilo sem poslal na ...prikaži več Ministrstvo za kulturo, le-to je odstopilo prijavo Tržni inšpekciji, ki me je obvestila o prejemu prijave....AMPAK nisem stranka v postopku. Zakon jasno nalaga kazen. Ampak kazni ni bilo, še več, inšpektor ni reagiral na 2 dodatni prijavi. Fej in fuj, bi rekel ciciban.

  • www 09:58 14.oktober 2023.

    To je tako kot z Uradom zz varno hrano. Bolj scitijo podjetja, kot kupce.

  • rd2dmk2 09:17 14.oktober 2023.

    kao prvo, en prodajalec v trgovini prodaja 1000 artiklov in naj bo strokovnjak za vse. pejte v merkur pa boste videli kako to gre, začopatite prvo osebo v merkujevih oblačilih pa jo terate po vseh oddelkih da naj vam pomaga ...prikaži več ! a sami pa ne ločite žeblja od vijaka. drugič, pokliči mojstra in naj ti on vse naroči. in zmontira, saj veste kdor zna naredi in speče pico, kdor ne zna kliče volt. samo varinata z voltom je mičkeno dražja. ne vem za kaj pri voltu ne težite, s ceno in podobnim

    • Kmodri 09:46 14.oktober 2023.

      Proizvajalcev dolžnost je, da izhodu pomaga bori nakupu. Ti prodajalci, ki so že dolginv robu znajo pomagati! Večina pa hodi le z službo Nin nimajo kaj prodajo! Žalostno je, da tehnična podpora bere javno ogloševanja berevuser manual. Za dodatne inf ...prikaži več se ne pobrigajo pri krovni družbi. Te pogosto skrivajo podatke. Zakaj?

    • www 09:59 14.oktober 2023.

      ??? Parlez vous France?

    • SlavkoKrizman 18:21 14.oktober 2023.

      Kmodri...tečaj slovenskega jezika nebi škodil...

    • SlavkoKrizman 18:22 14.oktober 2023.

      rd2dmk2 torej je tebi ok, če me prosiš za kilogram žebljev in ti jaz prodam kilogram svežega listja?

    • rd2dmk2 19:11 14.oktober 2023.

      slavko, seveda bi mi ne bi ibio prav, samo ne bi rtebe krivil, če bi moral prodajat tisoč artiklov. kot prvo kabine ni sestavil sam ampak ekipa vzdrževalcev trgovine ali pa celo izdelovalec. podal pa je lahko samo tiste podatke, ...prikaži več ki jih je dal proizvajaelc. tud sam se bil prodajalec računalniške opreme in vem, da sem včasih iskal dneve, da sem prišel do željenega podatka. pa sem se ukvarjal samo z računalniki. kaj šele da bi imel zraven rečimo še klime, pa kosilnice pa......

  • Kmodri 10:14 14.oktober 2023.

    TIRS je oslabljen zaradi kapitala, ki je v DZ zboru zlobiral vsvoj predlog svojih zakonov, ki nudi varstvo trgovcem in kapitalu. Potrošnike pravice so odrinjenje in marganizirane vse za korist trgovskega lobija!

  • dd 17:57 15.oktober 2023.

    Z inšpektorji imam podobno zgodbo kot avtorica. Kljub dokazani napaki in odgovornosti s strani prodajalca, ter, da sem bila oškodovana, inšpektor ni naredil nič. Oziroma je naredil le en lep dopis, kakor tukaj, ter me napotil na zasebno tožbo. Res, najlepša hvala.

  • lojs 19:27 14.oktober 2023.

    danes je tako, da se hitro prebere, sicer imamo AI, ki vse prebere in obdela , rezultat pa dobite po pošti

  • lojs 19:25 14.oktober 2023.

    tole vse skupaj, kot bi gledal en dolgočasen film na rtv ... enostavno in kratko .. brez veze ... ne morem verjet kolk enega tipkanja za čisto brez veze .. ali pa tudi ne vsak pa č nekaj kupi, pa ..

  • Anja1956 15:13 14.oktober 2023.

    Ker ima veliko ljudi majhno stanovanje in s tem tudi majhno kopalnico, v njej ni prostora za kad ! Tuš kabina torej ni luksus ampak znak siromaštva ! Luksus je imeti 3 ali 4 kopalnice z masažnimi kadmi !

    • LolekinBolek 18:29 14.oktober 2023.

      Luksuz je imeti tebe za ženo hahahaha

    • vzev 20:03 14.oktober 2023.

      Odvisno kakor za koga. Imam v hiši dve kopalnici, pa ni v nobeni več kadi. V eni je bila, pa sem jo vrgel vstran. Pa bi lahko imel tuš in kad. Nisem človek, ki rad veliko časa zapravlja v kopalnici, ...prikaži več zato imam rajši tuš. Tudi za te masaže nisem. Toda to še ne pomeni, da sem siromak.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.