Slovenija
121127 ogledov

Nekateri upokojenci bodo na svoj račun prejeli 175 evrov

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 09:57 16.januar 2024.

    Pošteno.Tudi druge firme imajo dobičke,pa se vse razgubi že pri vrhu

  • rd2dmk2 09:34 16.januar 2024.

    končno ena firma, ki je za pohvalt. tale člank takoj poslat mirkotu tušu. pa tud tisti gospej jerkič iz sindikate. ki ima pol ducata služb pa plač ducat ducatov, za delavski rod pa se sam mal muza. no razen kadar ...prikaži večr se bunijo kakšni dohtarji mal začivka, ker se mora jim mal prikupit, ko ji že matilda mal za vrat diha.

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:00 16.januar 2024.

    Zakaj tako reklamirate Bit cion?A imate prste zraven,sam vprašam.Pa kelnarca je bogata,pa navaden trgovec,haha,res te eni podmukli bleferji

    • rd2dmk2 17:24 16.januar 2024.

      ja no morajo najdt idiote za to piramidno shemo z bitcoini, ko je ravno danes na netu članek o propadli shemi s ONEcoini. eni so sicer bajno zaslužili, mnogi premnogi pa mnogo izgubili. menda je celo film posnet na to ...prikaži večo temo, pa me zanima ali bo dobiček od prodaje vstopnic šel za nategnjene ači k tistim ki so nategovali. aja pa hitr vplačite za bitcoin. priporočam. sam enga kupte, pa ište osla da vam ga bo odkupu.

  • optimist11 20:23 16.januar 2024.

    Dejstvo je , da so za nekatera uspešna podjetja zaslužne tudi generacije, ki niso več delovno aktivne. Ne gre se toliko za denar, kot za priznanje tvojega doprinosa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.