Slovenija
56507 ogledov

Spet smo skočili čez meje, neverjetne razlike v cenah pijače

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:51 04.februar 2023.

    Ubogim na duhu in zdravju, ne pijte tega sranja v plastenkah, od sladkih pijač, do navadne vode...Mislim, da je 90% vode iz pipe v Sloveniji boljše kvalitete od tistega kar dobimo iz plastenke...Da o energijskih pijačah ne bi, sploh za ...prikaži več otroke...Nekateri ste res kreteni pri prehrani, potem pa jamrate zdravnikom, ki jih ni ;)...

    • rd2dmk2 09:17 04.februar 2023.

      ja ljudje morajo žret svijarijo. zadnjič sem bral pritožbe enga bučka izvelemesta slovenije. tožil je kako v našem turističnem kraju je moral čakat 15 minut na "kafe za na pot" iz štanta. kaj ta veleum ne more si doma skuhat ...prikaži več čaja za mladino in kafe zase pa oboje v termoske in pit zdravo pijačo in za povrh še ne obremenjevat okolja z smetmi ( lončki taki al drugačni ). pejte v mercator C&C pa tam kupte čaj za gostince-oziroma praške. pa na zdravje.

    • Vrtnica 12:25 04.februar 2023.

      Komaj zdaj je negdo odkril gorko vodo, saj to se dogaja od prvega dne te vlade .

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 12:57 04.februar 2023.

      Res je brez tega sranja bomo preživeli. Čeprav mi vsake toliko paše ravno to sranje od katerega si odvisen!!! Isto kot pomfi ketčap in dunajski. Hrana iz otroštva nekako čudno deluje na centre v možganih. Veš,da ni dobro ali celo ...prikaži več zdravo pa vse eno posežeš po teh okusih.

    • rd2dmk2 13:04 04.februar 2023.

      michael, dunajski zrezek je super hrana. še posebej, ker je zraven v originalu krompirjeva solata , ne pa pomfri. dejansko tudi hamburger ni nič falen, če bi bil narejen po vseh pravilih, tako pa kruh je pastika, notri umetna zelenjava, ...prikaži več, špricana čez in preveč, meso pa ,ja no grem raje jest whiskas. glede moje hrane iz mojega otroštva pa.. kaj naj rečem zaska, ajdovi žganci, kuhana govedina , pire krompir in špinača. aja pa stara mama profi kuharica.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 13:22 04.februar 2023.

      To nisem vedel za original dunajski. Vedno smo dobili z pomfrijem. Še posebej na kakšnem šolskem izletu. Drugače pa pomfri in droptinice na dunajcu so polne maščobe. Ajdovi źganci pa jota so top hranaaaa!!!!!

  • Avatar zoo
    zoo 09:44 04.februar 2023.

    Brez vsega tega lahko živim. Žurnalovci, iščite in raziskujte, kdo so tisti zaradi katerih smo v takšnem položaju, kakršnem smo!

  • rd2dmk2 09:13 04.februar 2023.

    zdej ne vem ali večina od vas prebere naslov pa konc, al st eža kar tako po defaultu napisali nekaj. mene je zbodlo samo eno v oči. in sicer cina pločevinke piva. UNION piva... a se je kdo zmotil ali ...prikaži veči je to res ? in ne mi od nekih davkov in trošarin. jest dejansko vse bolj prihajam na idejo, da se pustimo lupit, ko banane. sicer odhodi v tujino. saj imate SUV in podobno šaro. medsosesko sodelovanje. en teden en naslednji teden drugi, pa mal nakupt za sosede, da bo avto do stropa naložen. pa bo!

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 09:24 04.februar 2023.

    Jaz sem še vedno zvesta trgovski mreži ELeclerc. Drugačna izbira, francoski, skandinavski, irski, škotski izdelki.

  • djdj 10:41 04.februar 2023.

    Včerj sem opazil obcestne panoje, da se v Gorici odpira nova trgovina Famila.

  • radovednica 08:26 04.februar 2023.

    Mogoče, vendar res mogoče se splača tistim, ki so tik ob meji in nimajo stroškov s prevozom in nepotrebne potrate časa. Drugo, ponudba je drugorazredna, celo ob istih etiketah, ni enaka, je drugorazredna in tretje. Vse trgovine ali nakupovalni centri, ...prikaži več kjer prevladujejo "makaronarska ciganija z juga Italije", ter kjer delajo predvsem "balkan boys & girls", so v primerjavi z našimi, v katere je vsekakor lepše priti, prava deponija. Naj tja hodi, kdor hoče, vsak normalen je z nomadstvom prenehal.

  • marko256 14:09 06.februar 2023.

    Napišite tudi da so špageti barilla v Italiji 1kg pakiranje 1€ pri nas pa isti 3.23€

  • Naklonsky 08:24 04.februar 2023.

    Golobizem ima pač svojo ceno. Živeli butalci!

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 11:11 04.februar 2023.

      Je moral biti pa hud naklon, ko si padel iz maternice.

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 07:37 05.februar 2023.

      Dr. Golob nima prav nikakršne zveze z mojim mesarjem, ki ima privatno zgradbo in svojo štalo, pa je produkte podražil za 80% od oktobra.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.