Slovenija
101179 ogledov

V devetih regijah se bo odprlo tudi to

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 10:40 21.januar 2021.

    mene tole moti. sadjajrji jamrajo da ne morejo prodat jabolk, ker so šole in gostilne zaprte. šolarji niso izpuhteli. zakaj nihče ne pokupi SLO jabolk ? in sedaj bodo dobili v PKP8 podporo , jabolka pa jim bodo ostala in ...prikaži večn pa šla v smeti. krasno. jest predlagam naj država če že hoče pomagat naj odkupi jabolka in jih potem da šolam, vrtcem in DSO-jem, ti pa naj jih razdelijo med učence in starostnike, da bodo dobil vitamine. lahko pa jih kot vavčerje dobi vsako gospodinjstvo, da bomo zdravi.

  • Pepi 12:18 21.januar 2021.

    Nimam nobenih pretenzij do avtopralnic,toda,avtopralnica,kot taka ima minimalni stik z drugo osebo,se pravi,ti pripelješ pred pralnico,odpreš centimeter steklo na vratih daš osebi deset evrou in je stvar zaključena,se pravi,majn stika ,kot na smučiščih,majn stika kot v trgovini,majn stika ,kot na ...prikaži več tržnici,majn stika kot pri avtomehaniku-kleparju-ličarjuin se mi zastavlja vprašanje,tej pametnjakoviči sploh vedo,kako zgleda avtopralnica??????

  • bf11fb292921c717908bdee3670a3f022a1b836d 09:50 21.januar 2021.

    Saj razen stojnic je ostalo delalo že sedaj.

  • Avatar Leon
    Leon 15:00 21.januar 2021.

    Bral sem, da lahko kupiš pustno masko za otroka ,oblačil in obutve pa ne moreš ? Nekdo ima razmetano podstrešje .

  • Borca 22:06 21.januar 2021.

    No,se bomo hodli smučat med zimskimi počitnicami-test naj ne bi bil starejši od 24 ur..pa kaj vi mislite,da bomo šli vsako jutro dat bris,čakali ne vem,kako urco,dve,da mi povedo ali smo + ali -?!?!?..pa še to,da si sami plačamo?!?..pa kje ...prikaži veče vam je pamet!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.