Slovenija
5321 ogledov

V dnevno sobo občinske svetnice vrgli molotovko

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 20:13 10.april 2021.

    Nekateri se že dolgo igrajo z ognjem, to ni nikakršno presenečenje, saj si s tem zdravijo frustracije in paranojo ogroženosti. Očitno gre za organizirane, politične piromane.

  • Slavko Krizman 20:01 10.april 2021.

    je že komu stopla na žulj...

  • Plavi-mil 10:52 11.april 2021.

    A, bejž no, tudi edinemu raziskovalnemu novinarju g. POŽARJU v Sloveniji grozi balkanska taxi mafija, pa NIČ, NIČ od NIČ, nihče se ne oglasi, niti pooblaščenka, niti trije pravniki, kateri nas blatijo v tujini,kaj šele Fajonova in njena druščina, katera ...prikaži več toži po Evropi, NIČ, niti DNS, NIČ, kaj šele da bi oglasilo neko akadenmsko združenje, NIČ.

  • jakec42 09:21 11.april 2021.

    Za vse so krivi politiki ki že na silo in brezobrazno delijo ljudi na leve in desne,blatijo eden druge,samo da bi si ohranili ali pridobili stolčke!

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 22:14 10.april 2021.

    Bravo jim je treba pognati malo straha v kosti da bodo vedeli da delajo za državljane in ne le za svoj žep. Še več takih akcij PODPIRAM

  • kapibara 20:04 10.april 2021.

    Ma to je še v redu.. sodnici so nastavili eksploziv, ki je odnesu vogal okan..

  • ode 23:46 10.april 2021.

    Kdor seje veter, žanje vihar. To pomeni, da če kdo povzroča kaj slabega, se mu to povrne v še večji meri.

  • miškolin 07:07 12.april 2021.

    Kaj levnuharji že dolgo sejejo po tej državi to bodo kmalu želi na svoji koži.

  • smejka 01:48 11.april 2021.

    Ja, je neprimerno dejanje.Strahopetno?Hm, na oblasti se vede večina neprimerno ali strahopetno.Bojim se, da je ta molotovka "zrasla" na političnem parketu.Posledice bodo mogli sprejeti.Še malo stranskih učinkov je.

  • miškolin 10:06 12.april 2021.

    Tolpa štirih levnuharskih škodljivcev že dolgo prosi za to...vsa dobrohotnost, ki jo namenjajo državi in državljanom RS v teh izrednih razmerah se jim lahko povrne. Če nebi bili toliko neumni, kot so, bi se tega še kako zavedali.

  • jakec1575 22:07 10.april 2021.

    to je posledica primitivnih tvitov , ki naslavljajo primitivna custva neizobrazenih primitivnih ljudi.

  • Avatar Leon
    Leon 08:16 11.april 2021.

    Poiščite naročnika in našli boste izvajalca . Potreben je samo pravilen pristop .

  • Dusan21 21:34 10.april 2021.

    Pi..u m......o, Sem samo državljan te države, levi, desni, ne eni ne drugi niso moja opcija, nimam dobrih besed, ne za ene, ne za druge, a ko vidim, kakšne propalice sedijo v parlamentu, me prevzema stah, strah do kosti, samo ...prikaži večamo ko vidim te pokvarjene ksihte, kot Violeta, Željko,Lidija, Koprivec, Kordiš, Moderndorfer, Nemec, R Pavšič, Rajič, Šarc rimitivec Trček, teh osebkov me je strah, kaj vse je ta banda smrdjiva pripravljena storit. Za koga, PM, za Golobića, PM, policija,tožilstvo,? Kaj s

    • jakec1575 22:06 10.april 2021.

      kao nisi ne levi ne desni in potem pozabis napisati pojbica, grimsa, kaloha, breznika, merjasca, primitivca Tankota, Jelinčiča in polnarja. Jaki si mi ti neodvisni.

    • Luksi 22:39 10.april 2021.

      Glede na delo vseh, ki tam sedijo, levakov in desničarjev je to pričakovano in se bo stopnjevalo...

    • Janez_53 10:03 11.april 2021.

      Mešanje občinskih svetnikov s poslanci je brez veze. Na občinskem nivoju je vendarle nekoliko manj politike pri odločanju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.