Slovenija /slovenija/crna-kronika
26 ogledov

V dveh dneh že druga žrtev med motoristi

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 22:05 28.april 2013.

    Če bi ga nabasal pri 220 kmh bi tudi voznika pokopali. Če si se kdaj peljal več kot s kolesom pol veš kako zgleda ko ti nekdo zapre pot, če maš srečo greš v travo, njivo, koruzo ipd. če je ...prikaži veče nimaš greš v beton, drevo, štango, ipd. Uglavnem kamorkoli počiš ni lepo, samo na travi ipd. boš preživel brez večjih težav.

  • Andrej Kovačič 21:01 28.april 2013.

    prednos izsilil voznik ki je spregledal raketo ki se mu približuje z 220 km/h.............

  • sash77 22:51 28.april 2013.

    na 24ur imaš slike. 46 in 42 stara motorista sta najbrž vozila nekoliko višje od omejitev ampak po slikah sodeč ne dosti, sem v živo videl nesrečo ko je avtomobilist zapeljal prek dveh polnih črt naravnost pred motorista ki je ...prikaži več peljal manj od omejitve. Je blo videt malo bolj hudo za videt. padel je prek al je letel skozi espacea še zdaj mi ni jasno pa je fant preživel. Splet nesrečnih okoliščin da sta sodeč po slikah oba padla z motorjev preden sta prišla sploh do avta.

  • d 06:41 29.april 2013.

    ti nimas za burek, kaj sele ducatija

  • d 06:41 29.april 2013.

    ti si debil

  • zefacveta 07:53 29.april 2013.

    Šoferji se moramo zavedati, da na cesti nismo sami in cesta ni samo naša, malo več obzirnosti

  • Simon Robič 13:14 01.maj 2013.

    to se jaz tudi sprašujem ker če bi blo pravično bi bile ceste bolj varne za vse

  • mumbly 22:22 28.april 2013.

    Če ubiješ motorista, je nesreča. Če ubiješ kogarkoli drugega, je pa umor. Kdo daje vozniške osebam, ki po nezgodi rečejo :" Nisem ga vidu."

  • Andrej Kovačič 22:32 28.april 2013.

    čudno se mi zdi da policija ne objavi dolžino bremzšpure od motorista, pa pri keri hitrosti se je števec ustavil ob trku... ne na pamet pubec pa vozim se z ducatijem če treba...

  • Eva Gacnik 22:42 28.april 2013.

    jsttt bi takim nesposobnim voznikom odvzela kakrsnokol pravico do vozniskega izpita!!!!! moj ati je imel res vlko strast in to je bil motor . ampak do danasnjega dne si nisem predstavljala , da ga bom izgubila na taksne nacin in ...prikaži več in zaradii voznikov ,ki se grejo neke frajerje na cestah in ne pomislijo da bodo s tem mogoc kaksni druzini odvzeli druzinskega clana,prijatelja , moza,......!!;((((( očii počivaj v miru med angeli in pazi iz nebes na nas, ki te mamo najrajsi in se te bomo vedno spominjali v najlepsi luci... RADAA TE MAM NAJBOLL,VEDNO BOS V MOJEM SRCU

  • fazko 08:24 29.april 2013.

    Starejši šoferji nad 60 bi morali vsi na ponovne izredne izpite ali na določene ure v vožnji na cesti.Tam je pregledna cesta videl ga je in zdrava pamet ti pove da če vidiš motorista katerem boš moral presekati pot počakaj ...prikaži več da odpelje saj vsi vemo ,da se redko kateri motorist drži omejitev in pri veliki hitrosti če začne zavirat je njemu neizbežen padec. Je pa res da SI MOTORISTI ČEDEALJE VEČ UPAJO NA CESTI IN HOČEJO DA SO KRALJI CESTNO PROMETNI PREDPISI SO PA ZA VSE ENAKI. sožalje svojcem

  • Simon Robič 13:07 01.maj 2013.

    jaz sem iz okolice hotonja vasi! ožje sorodstvo od 46 letnega motorista vse kar vam lahko rečem je to da voznik avtomobila zaprl pot motoristo saj je bil na polovici ceste z njim in baje zavijal levo :/ in ne ...prikaži več mi reč da ga voznik ni opazil kaj šele slišal..... motorist pa je kriv samo tega da je naredil foolbremzungo in ga vrglo prek motorja in obležal pred avtomobilom, samo motor je pristal v avto ! moje iskrene sožalje družini ob izgubi osebe sočustvujemo z vami

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.