Slovenija
33442 ogledov

V elitni vojaški enoti naj bi popivali in kradli, za nameček pa še napredovali

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 21:45 06.november 2023.

    Slovenska vojska je slabša kot združenje tabornikov ali skavtov.

  • albert 22:06 06.november 2023.

    Pošljite jih na mejo, da bodo vsaj koristni.

    • Grof 11:30 07.november 2023.

      Na vrvico z njimi in med koruzo z njimi, mislim z Marjanom

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 02:11 07.november 2023.

    Še en primer, kjer se bo vse pometlo pod preprogo, ker bi sicer iz omar popadalo preveč okostnjakov.

  • atamama 22:02 06.november 2023.

    Hahaha... pa malo bi pogledali okoli kateri privatni avioni imajo ''same or subsitute part number'' za te rezervne dele. Če se pogleda v dnevnike vzdrževanja in nato v dobavnice in račune... pa smo tam kjer ni muh. Ampak saj vemo ...prikaži več ''roka roko umije, obe pa obraz''. Ko sem se pogovarjal na dnevih odprtih vrat v Cerkljah sem dobil vtis, da obramba SLO je tem ljudem zadnja skrb. Važno je, da se gre v ''misije'', to je denar in to, da hlepenijo/služijo denarju so pogovori jasno nakazovali, morala pa?

  • dizelcek 21:16 06.november 2023.

    Ko vidim avijone slovenske vojske, me je kar sram, da sem slovenec. Samo še nalepka zadaj manjka reševalni pas in velika črka L da letijo v spremstvu staršev ali skrbnikov. Sramota za slovenijo. So pa dobri avijoni za po stari ...prikaži več cesti brez vinjete, kjer ni kolon in zastojev.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:51 07.november 2023.

    Strokovni nadzori pri nas so namenjeni temu da se nepravilnosti prikrijejo pred javnostjo.

  • Željko 06:12 07.november 2023.

    Pa dobro no mi imamo elitno enoto česa??? S čemer letijo imajo še balonarji boljše 'letalnike"

  • Fulmmer 06:58 07.november 2023.

    Jp, tudi v mornarici ni vse tako kot bi moralo biti, imamo dva gumenjaka, stroški pa kot da imamo letalonosilko in podmornice.....

  • tamara8 10:21 07.november 2023.

    Slovenceljni so izgleda elitni samo v korupciji, kriminalu in šlampariji!

  • Avatar Garancija
    Garancija 11:04 07.november 2023.

    Škoda besed

  • e95e7fd9ea687d7ff23f77a8c201dc8140701052 07:58 07.november 2023.

    To, da pri nas organizacije preiskujejo same sebe, je pravilo, ne izjema. In tako je policija ugotovila, da je bilo pri zalivanju s solzivcem za časa jajotove vladavine vse v najlepšem redu. Od vseh pritožb na delo policije jih je ...prikaži več v korist državljanov rešenih komaj za vzorec. Enako je z davkarijo, kjer MF ugotavlja, da je vse prav. Tudi dvakratna odmera davka, npr. To norčevanje iz državljanov je prišlo tako daleč, da je US zdaj ugotovilo da je celoten ZDavP v neskladju z ustavo, ker drzavljanom

  • Kmodri 12:05 07.november 2023.

    Komedija tipa MASH!

  • Pierre 12:17 07.november 2023.

    Tole me spominja na našo kasarno JNA!!! Pijani vodnik nam je iz šotora na Romaniji vrgel ven na sneg peč, ker smo na njej greli pasulj, kar ni bilo ''dozvoljeno po pravilu službe''

  • Primorec 06:27 08.november 2023.

    Zakaj so že prejšnji mesec dobili najvišje plače v državi s poveljnikom vred? Izplačila tudi za pet let nazaj...nadure in podobno? Mislim, da se enota razpusti in na novo sestavi, kar je možno.

  • borut08 09:11 07.november 2023.

    Tko funkcionira naša država/družba.Tudi tako,da se zlorablja zoper mene kot invalida 1kat (odpoved ledvic) zdravstvo in so mi tako z namenom,ustrahovanja,utišanja,disciplinirana itd.v UKCL namerno uničili transplantiranonledvico z odlašanje biopsije oz.določitve diagnoze in zdravljenjem več kot 2 leti tako,da je prišlo ...prikaži več do odpovedi ledvice.Vzporedno je država zlorabila še psihiatrijo,da bi me prikazali kot neveredostojnega govorca oz.pričevalca ter me utišala Glej moj FB.INSTAGRAM Borut Zabret.

    • munja 19:23 07.november 2023.

      borut zgrešili ste članek. Tukaj ni govora o zdravnikih in bolnicah. ampak o slovenski vojski. Ste pa ta svoj komentar že stokrat ponovili. Če vas je kdo oškodoval, pojdite na sodišče, vedno ponavljajoči komentar na netu vam je bo nič koristil.

    • borut08 15:35 13.november 2023.

      Zopet sem pravkar komentiral in obelodanil kaj mi počne politika oz.oblast ter država družba.Preberi prosim moj komentar.Lep pozdrav!

  • Ender3 20:12 06.november 2023.

    Samo vprašanje časa je bilo, da se vpliv politike na policijo prenese še na vojsko..Sploh pa ni vprašanje kdo stoji za to manipolacijo. Za nameček in posmeh pa javnost kliče še k legalizaciji oboroževanja. Pozivanju k anarhiji se v pravnih ...prikaži večh in demokratičnih družbah kazensko preganja..

    • Avatar Leon
      Leon 09:03 07.november 2023.

      Začetek osamosvojitve slovenske vojske je nastal pod velikim vodjem 1 ,ki so preprodajali orožje iz skladišč JLA za lastne račune . Danes po 30 letih še nihče ni bil kaznovan zaradi tega .

    • Grof 12:14 07.november 2023.

      Ender, nihče ne trdi, da smo pravna in demokratična družba, če bi pa slučajno bila, pomisli na Leona, kako težko mu gre pravna država vglavo, ta bi še kar kelnaril Kidriču in ….

    • munja 22:49 07.november 2023.

      Grof nadaljujem: ..in ender bi mu veselo pomagal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.