Slovenija
80 ogledov

V Hoferju odpoklicali zelje

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Alena 13:56 16.avgust 2012.

    na tržnici al pa pri kmetu je kila zelja 2-3 eure;

  • Alena 14:07 16.avgust 2012.

    kakor koli, ljudje imajo vedno izgovor, zakaj kupujejo cenene izdelke...pol pa zraven kupi šteko cigaret in šteko mehurčkov, pa mogoče se eno rožico u teglčku...in slika je popolna

  • Oxxo 17:06 16.avgust 2012.

    To drži. Moraš vedeti kaj je dobro in ugodno. Nekaj obiskov in kmalu si na čistem.

  • zic 12:40 16.avgust 2012.

    a so rekli: "Pejt zele mal sm"!? Ha ah ah aha ha

  • Jurka 12:59 16.avgust 2012.

    'Navedeno opozorilo ne pomeni, da je nevarnost povzročil proizvajalec, so še sporočili iz Trgovine Hofer.' Ja kdo pa potem? Ne kupujem v Hoferju, me pa vseeno zanima.

  • zic 13:38 16.avgust 2012.

    draga Lapanka, ljudje so prisiljeni tam kupovati...ne zato, ker jim je fino ampak zato, ker nimajo denarja oz. kakšen cent več po tvojem! Še malo pa ljudje ne bodo imeli niti za tam.

  • Oxxo 17:05 16.avgust 2012.

    Ne razumem zakaj toliko kritik na račun Hofferja in Lidla???Tovrstne "nezgode" so se zgodile tudi že v Mercatorju... Dejstvo je, da imata obe trgovini nabor kvalitetnih artiklov za zmerno ceno oz. veliko ceneje kot npr. v Mercatorju. Seveda ...prikaži več je ponudba ožja in vsi artikli niso ok. Veliko njih pa je. A mislite, da je sok od Fructala v Hofferju drugačen, kot ga kupite v Mercatorju? Ali pa da Fructal sok dela samo iz slovenskih breskev? "Malo morgen".Mercator s svojimi extremnimi maržami prav lupi denarnice potrošnikov. Da ne omenjamo razne pika kartice... kar je tudi svojevrstno zavajanje naivnih potrošnikov.Kam pa slovenski kmetje izvažajo npr. mleko? A Ljubljanske mlekarne delajo izdelke samo iz domačega mleka... Od kje pa prihaja svinjsko meso k nam??? Od slovenskih kmetov? Verjamete?!Dajte naivneži malo odpret oči... -Če pa imate v denarnici preveč cekinov = pa dobrodošli v Mercator... podpirajte "sposobne" slovenske mened

  • Alena 14:29 16.avgust 2012.

    na spletnem portalu lahko vsak preveri cene izdelkov po trgovinah http://potrosnik.info/pa verjemte, Hofer in Lidl nista vedno med cenejšimi...

  • Dixon 14:43 16.avgust 2012.

    Pa toliko so imeli ljudje za prehvalit ta Hofer in Lidl, da kok so pa te trgovine zakon. Hvala lepa, jaz takšnih izdelkov ne kupim za nič na svetu. Še sprašujem se zakaj ljudje hodijo v takšne trgovine? Verjetno zaradi ...prikaži več izdelkov ne, ker jim je pač vseeno kaj kupujejo, samo da je poceni. No meni pa ni, jaz pazim kaj kupujem, zato hvala bogu v Hoferju in Lidlu ne bom nikoli!

  • stela 14:23 16.avgust 2012.

    Lepaanka....tole kar pišeš so bučke....me pa zanima kje kupiješ, da je samo par centov razlike in zakaj misliš, da je za parcentov razlike tud kvaliteta biljša? Jaz kupujem pr sosedu, pa me je že parkrat prijelo, da bi mu obrnila hrbet

  • Oxxo 17:07 16.avgust 2012.

    Tujki lahko zaidejo v embalažo skozi celoten proces oskrbe... ni tako enostavno...pred nekaj tedni so v sendvičih na letalih našli igle... Verjetno jih v sendviče ni namenoma postavil proizvajalec... In kaj zdaj? Ta letalska družba ni vredna počenega groša???

  • Oxxo 17:09 16.avgust 2012.

    @LapankaKaj pa je zate "prava stvar"?A si slep ko greš v trgovino??? Malo si preberi od kje vse prihaja roba v Mercator... pa potem sodi - RAZEN, če ne kupuješ neposredno od kmetov... -Kmetov ne na tržnici! Tudi ...prikaži več na tržnici se folk veselo obrača okrog prsta... ne vsi - je pa veliko takih, ki prodajajo sveže "domače in slovensko" blago...

  • Lapanka 12:47 16.avgust 2012.

    Evo vam, za vse tiste k tko zelo hvalite kok fajn in poceni so Hoferji in Lidli, sedaj se lahko na lastne oči prepričate kaj vse dobite za te kao nizke cene. Jaz sem vedno trdila da ta roba oz. ...prikaži več izdelke ki jih te trgovine ponujajo niso vredne ne denarja ne nakupa. raje dam kak cent več in vem da kupujem prav stvari. Ne pa to tujo robo, za katero sploh ne veš od kod prihaja!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.