Slovenija /slovenija/crna-kronika
20180 ogledov

V hudi nesreči umrlo 29-letno dekle

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mojca53 16:26 25.september 2018.

    Škoda da ugasne tako mlado življenje 😢 ne vem pa zakaj nekateri za vse krivite policiste? Ali nekaterim pijancem, ki povzročijo nesrećo policisti vlivajo pijačo v usta, pa v napačno smer vožnje jih tudi prisiljo pa še kup drugih dejavnikov ...prikaži več je za vzrok nesreče. Roko na srce velikokrat je žal velik dejavnik sama cesta, preglednost določenega dela kot verjetno v tem primeru. Kaj pa mi, a se res ne moremo zamisliti nad sabo kako sebični in nestrpni vozniki smo postali 😢

  • RuDi 16:58 25.september 2018.

    Kje ste sedaj nasprotniki avtoceste Celje Krško? V nekaj dneh odšla štiri mlada življenja. Zelo žalostno

  • Skipi 15:33 25.september 2018.

    Pa jebo vas slovenceljni kaj delate to NI VEČ NORMALNO, vsak dan v septembru en mrtev

  • Avatar Leon
    Leon 14:13 25.september 2018.

    V kolikor ne bo začel takoj delovati novi policijski minister in nov koncept pristopa do vseh udeležencev v prometu se bomo Slovenci na cestah pobili . V zadnjih štirih letih se je stanje v policiji drastično poslabšalo .

  • RuDi 16:52 25.september 2018.

    Kje ste sedaj nasprotniki avtoceste Celje Krško? Vzadnjih dneh 4 mrtvi na tem odseku. Res žalostno.

  • Bella_Torrens 17:12 25.september 2018.

    Google zdaj vsakih štiri dni plača 4368 EUR do 5285 EUR za delo na spletu od doma. Sem se pridružil tej službi pred 3 meseci in zaslužil 36297 € v prvem mesecu tega posla. To delo je res neverjetno in ...prikaži več mi daje veliko mojih prihodkov vsak dan. Vsakdo lahko to opravi in zasluži več dohodka na spletu od doma, kot sem jazz. Sledite tej strani ....... ➥➥➥ ➥➥ ➥➥➥ www.WebJob98.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.