Svet
14128 ogledov

V Italiji potrdili tretji smrtni primer zaradi novega virusa

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 16:53 23.februar 2020.

    iz nic na 132 v 2 dneh?? bi rekel, da so imeli medijsko blokado, kot kitajci.

    • Janez_53 16:58 23.februar 2020.

      Zasledil sem celo številko 1000, ki pa je začuda izginila.

    • Preprostež 19:01 23.februar 2020.

      Pamet v roke. Ko identificirajo pacienta s koronavirusom, najprej pregledajo vse ljudi s katerim je ta bil v stiku. Jasno je, da bodo hitro našli okužene na ta način, zato cifra tako poskoči. Kmečka logika!

  • ode 07:43 24.februar 2020.

    Inkubacijska doba je do 14 dni. Zanesljivo je pri nas že več okuženih, ki širijo virus, vendar še niso zboleli. Čakati, da bo kdo dokazano zbolel in šele potem uvesti ukrepe, je neodgovorno dejanje odgovornih, dostojno, da stopijo pred eksekucijski vod.

  • janez846 23:11 24.februar 2020.

    Nemoreš verjet pa je res! Še prejšnji teden so zagotavljali, da smo pripravljeni ni panike imeli smo mi že korona viruse itd. Sedaj nimajo niti zaščit za zdravstveno osebje kaj si ti ja nor. Samo kje mi živimo? Smo res ...prikaži večs banana republika!?

  • kapibara1 17:08 23.februar 2020.

    Kdo pa še verjame Kitajskim uradnim podatkom..?? 7 miljonov v karanteno, za nekaj mrtvih..

  • Naklonsky 08:07 24.februar 2020.

    Tudi k nam vozijo vleki iz Italije. Torej bodo slej ko prej Avstrijci zaustavljali tudi vlake, ki prihajajo iz Slovenije. Mi se pa obnašamo, kot da se nas to nič ne tiče.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.