Avto
3971 ogledov

V Kranju napovedujejo revolucijo z oznakami na semaforjih

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Andrej Jenko 19:47 07.marec 2019.

    Leto 2019, pa še vedno svetlobni semaforji na žarnico oz. kao novejši na ledice. Zdaj bi lahko imeli že lcd barvne displaye ali ne...

  • Avatar Leon
    Leon 14:42 07.marec 2019.

    Obstajajo tudi silhuete obeh spolov na semaforju ! To bo pa preveč za slovensko logiko .

  • perhan63 17:44 07.marec 2019.

    sam še končita wurst se manjka na semaforjih ..pa ker kreten se to zmišljuje...koliko bo tole stalo bo pa skrivnost

  • mirror 19:26 07.marec 2019.

    Kakšna korist pa bo iz tega?

    • blayo 23:22 07.marec 2019.

      Meni tudi ni jasno... sem mislil da je bistvo, da vidiš človeka ki hodi in človeka ki stoji, ne pa kaj ima oblečeno in kakšnega spola je...

  • AnGus 18:45 07.marec 2019.

    Zgornja fotografija je Z Reke, NE IZ Reke. Grem NA Reko, ne V Reko! Lahko pa gremo v reko...

    • blayo 23:23 07.marec 2019.

      Ne trudi se, za to je vsaj ene 15 let prepozno...

  • Boštjan Bratina 19:57 07.marec 2019.

    Se strinjam, ženske bolj upoštevajo ženske ... mogoče bo kakšna, s telefonom pred nosom, manj zagazila čez cesto pri rdeči.

    • mirror 20:59 07.marec 2019.

      Imaš prav. Ravno danes sem se eni komaj ognil. Bila je na kolesu in z eno roko na balanci, z drugo pa z mobitelom na ušesu in veselo vijugala.

  • Decko 08:51 08.marec 2019.

    Naj se raje ukvarjajo z čem bl pomebnim,kot npr. to da Kranj nima avtobusne postaje,. Železniška je z doba Avstroogrske, cestni kolapsi vsak dan po celem Kranju, porodnišnica še iz Jugoslavije in most ga bodo danes odprli he samo simbol ...prikaži več nesposobnega vodenja projektov.

  • antitrust 22:00 07.marec 2019.

    Še to naj zrihtajo, da Kranjčani in Kranjčanke ne bodo hodili čez cesto pri rdeči pa so zmagal. To je v Kranju namreč nacionalni šport.

  • blayo 23:19 07.marec 2019.

    To ni nobena ženska ampak navaden Škot! Če že dajejo žensko gor naj ima ta vsaj ženske atribute! Kje je tu pravica za ženske z velikimi zadnjicami? Ali pa kje je tu pravica za ženske na invalidskih vozičkih?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.