Avto
57259 ogledov

V križiščih vas opazujejo civilisti, ki to niso

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 14:54 26.november 2017.

    Bravo, končno, .... to pa, da si bodo kar izmišljali pa je tak nor bla bla, da nima smisla komentirat. Verjetno pa ne bi bilo slabo, če bi bile kje montirane še kamere, da ni dvoma.

  • Skipi 09:55 26.november 2017.

    V Lj na križišču s celovško in dunajsko jim predlagam da opazujejo tiste ki vozijo v rdečo. Mislim da nimajo dovolj policistov da bi sproti pisali kazni slloh po med 14. in 17 uro

    • logistika 21:10 26.november 2017.

      V LJ ni križišča Celovške in Dunajske

    • Skippy 23:07 26.november 2017.

      To je tudi sicer butast predlog, saj bi potem zastoji za vsakega voznika bili podaljšani vsaj za 20 minut.

    • JackD 23:16 26.november 2017.

      To lahko naredijo na kateremkoli križišču v Ljubljani. Rumenih luči v prestolnici itak noben ne upošteva že nekaj let, rdeče so pa tudi bolj za okras.

  • Lavdan 10:54 26.november 2017.

    Ne morejo vsega naenkrat, saj niso Napoleoni.

  • gasilecsamo 17:30 26.november 2017.

    Ale luja da se nekaj dogaja tud v to smer. S telefonom v roki je že praktično vsak drugi voznik, pa čeprav bi moral marsikakšen avto že imeti vgrajeno prostoročno klicanje, držijo telefone v roki. S tem se ali razkazujejo ...prikaži več da imajo tudi oni telefone, ali pa ne znajo uporabljati vgrajenih stvari. Sam imam vgrajeno napravo in nimam nobenih težav, ko vžgem avto se telefon avtomatsko poveže. In ko so me ustavli zaradi hitrosti, je vljudno počakal na konec pogovora, ter šel nato začel postopek.

  • Fulmmer 00:23 27.november 2017.

    Vidim da so s tem nekaterim stopili na žulj, vozite po predpisih pa boste nezanimivi za policaje.... Po moje se tle usajate samo tisti, ki so jih že dobil....

  • JackD 23:22 26.november 2017.

    Končno. Sam že kakšni dve leti govorim, kako bi bilo to početje v prestolnici nujno. Ker v zadnjih nekaj letih se je promet, predvsem pa strpnost voznikov v Ljubljani zelo poslabšala. Zadnjič sem se ustavil na dveh zaporednih rumenih(pa ne ...prikaži več impulzivno, prižgala se je ko sem bil še kakih 30m od križišča in sem počasi ustavil), pa mi je voznica za menoj "blendala", kaj se grem da ne peljem. Vidim pa vsak dan vsaj 2,ki lovita rumeno pa zapeljeta že v močno rdečo. Pa sem na cesti kake pol ure dnevno

  • branko81 18:23 26.november 2017.

    No,tudi jaz sem bil tako ustavljen.Razmišljam pa ali je to dejanje v prometu policistu dovoljeno s pooblastili? To meni deluje kot prikrito dejanje,kar se pa uporablja v druge namene.

    • mph 18:32 26.november 2017.

      Policist je policist 24 ur na dan. Nehaj kršit zakone pa bo.

  • evelux 17:18 26.november 2017.

    Oni lahko rečejo kar čejo pa se ti lahko po domače lepo jebeš rabijo denar in da so pač v času službe nekaj naredili haska in to je poštena država kjer te za vsakim vogalom skubijo. Oni lahko ti pa ...prikaži več ne moreš nič. Šuti in trpi.

  • pikijakob 17:39 26.november 2017.

    Če ni slike si lahko tudi izmisli. Tko da ne priznavajte nič, naj vas pošlje k sodniku za prekrške z dokazi ki jih ima...

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 22:20 26.november 2017.

    Prav nič me ne moti, če kdaj kakšnega policaja pohladijo! Saj ga upravičeno!

  • zdravko79 17:18 26.november 2017.

    Ne, ne bo šlo, kar tako. Moja beseda proti besedi policista sta na sodišču 1:1. Policisti imajo predpisano št. ukrepov na mesec,leto in na tem pade njihova verodostojnost.

    • JackD 23:14 26.november 2017.

      Verjemi, policistova beseda ima večjo težo. Če imaš priče, da imaš potem 2:1 ali celo 3:1, potem imaš večje možnosti, da obvelja tvoja. 1:1 pa so možnosti praktično nične.

  • vzev 12:53 26.november 2017.

    Po našem zakonu si lahko policaj izmisli, da si imel telefon in boš za to dobil kazen.Naj jih že enkrat opremijo s kamerami, in če dejanja nima posnetega nebi smelo biti nobene kazi. Nasploh pa naj začnejo kontrolirati kakšne bolj ...prikaži več pomemben stvari, ker telefon to res ni.

    • Simon Karoli 15:06 26.november 2017.

      Ti si pa res glavca. Če bi malo uporabil možgane bi takoj ugotovil, da se da preveriti pri operaterju čas in lokacijo klica neglede na to ali imaš naročnino ali pa predplačniško. To, da imajo pa v civilu pa je ...prikaži več stara reč že več let in se dogaja po celi Sloveniji in ni LJ nekaj posebnega. Začnite uporabljat brezročno telefoniranje (bluetooth) pa vam nič ne morejo če vam je pa predrag pa plačujte kazni!

    • vzev 18:01 26.november 2017.

      Simon Karoli, ja se da preverti pri operaterju, toda tega policaji nočejo narediti, ker bodo rekli, da si imel pač drug telefon. Njim je važno, da napišejo kazni in to je glavni smisel. Uporaba telefona je pa še najmanjša težava. ...prikaži več Ker še vedno gledaš cesto. Če pa nimaš obeh rok na volanu pa res ni težave.

    • Pepe007 20:18 26.november 2017.

      Telefon se da uporabljati tudi za kaj drugega kot za klic. In kolikor vidim, ljudje ga dejansko za marsikaj uporabljajo. Vse te uporabe so še bolj nevarne kot telefoniranje. Tako da preverjanje pri operaterju nič kaj veliko ne pove. Mislim ...prikaži več pa, da bi morala policija imeti en kup tehničnih sredstev. Danes bi lahko kamere nadzirale avtocesto in bi avtomatika izločila vozila, kjer so vozniki verjetno uporabljali telefon. Ne pa opazovanje s strani ...

    • vzev 08:27 27.november 2017.

      Pepe007, se strinjam. Naj imajo opremo s katero lahko dokažejo uporabo telefona. Ne pa da si sedaj lahko kar izmislijo, če si se slučajno kateremu izmed policajev zameril. Se pa strinjam, da je pisanje SMS-ov, slikanje, brskanje po spletu precej ...prikaži več nevarno početje med vožnjo. Sam pogovor pa vsekakor ne. Tako, da kaznovati nekoga, ki ima telefon naslonjen na ušesu res ni potrebno.

    • Avatar Leon
      Leon 09:05 27.november 2017.

      Res je ! Tvoja beseda proti državnemu organu je NIČNA ,saj on predstavlja oblast . V pravnih državah imajo dokaze na fotografijah .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.