Slovenija
50 ogledov

V Londonu zavrnili deklico Nežo

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 15:30 16.november 2016.

    baje je šlo za formalno in neformalno komunikacijo z Londonom....................le kaj so jim natvezili....................se boje, da bi na dan prišle napačne in nepotrebne odločitve v času njene hospitalizacije ?????????

  • Žurnalček 02:56 17.november 2016.

    Pa kaj pol , če kmetavzarji ne znajo povedat kaj jim je , sorodniki se pa tudi ne brigajo za njih! Po moje je bila še ponosna , da se gre u Lublano zdravt , saj je" vedela" da je ...prikaži več težko bolana ! Mojmu nečaku so dali gips na narobno roko ! Sam ni kriv dohtar na Njegoševi ampak nečak , ki mu je podvalil zdravo roko , da ga neb bolel !

  • Vesoljec 17:16 16.november 2016.

    Kaj je napačnega napisal? Je žal potrebno sprejeti tudi neprijetna DEJSTVA.

  • Žurnalček 16:05 16.november 2016.

    A starši sploh dopuščate možnost , da se na 100 otrok rodi 1- eden -z defektom v katerokoli obliki in 1- eden / na 10.000 s katerim ne more preživeti , kljub zdravniški negi !

  • mph 16:19 16.november 2016.

    Če pa zagotavljajo, potem pa bo že tako, kaj ne?

  • Vesoljec 16:42 16.november 2016.

    Pretiravanje s sovražno nastrojenostjo proti zdravnikom.

  • asmas 16:45 16.november 2016.

    krretenupam da boš ti tisti "srečnež",ki bo imel defektnega otroka

  • asmas 16:47 16.november 2016.

    na onkološkem so obsevali napačno bolnico-a je tudi to sovražno nastojeno proti zdravnikom?

  • evelux 16:57 16.november 2016.

    Kakšna napaka ne sme priti na plano .... so že dobre veze v zdravstvu z tujimi, da bodo imeli kot vedno oni prav.... kdo pa še v naši državi na višjih položajih prizna kaj napačnega .....

  • Vesoljec 17:11 16.november 2016.

    Ja, ker gre za posploševanje na vse tam zaposlene zdravnike. Medijem in populističnim 'ovcam' je pomembno le, da je bombastično in "ekskluzivno". Tudi tebi.

  • Franjo Erman 00:05 17.november 2016.

    a nežo so obsevali?

  • Žurnalček 02:51 17.november 2016.

    Idiotom ne odgovarjam !

  • maresem 13:23 18.november 2016.

    Defekten si ti, idiot zarukani in to od rojstva.

  • Ana Kranjc 17:40 16.november 2016.

    Užas, če se mene vpraša. Od tega primera bodo profitirali samo novinarji, ki na portalih štepajo klike in nihče drug. Vsi ostali izgubljajo. Nežica, starša, zdravniki, pa tudi mi. Prvič, a je bilo res nepričakovano, da deklice v Londonu ne ...prikaži več bodo sprejeli, če je kot vzrok naveden "nezaupanje staršev do zdravnikov iz UKC" A mislite, da tisti v Londonu niso samo ljudje, da niso nikoli v stiku s kolegi iz UKC, da se ne srečujejo? Drugič, ta uboga starša potrebujeta pri selitvi pomoč tistih, ki jih najbolj kritizirata. A se samo meni zdi to malce šizofreno? Jaz sem nasprotno od večine prepričana, da bi UKC rade volje predal deklico nekomu drugemu v oskrbo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.