Slovenija /slovenija/crna-kronika
34054 ogledov

V Murski Soboti Tesla po trku povsem zgorela

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 12:00 20.junij 2022.

    Še dobro,da imamo "ogromno" gasilcev in kakor izgleda,jih bomo v prihodnje zaradi opuščanja fosilnih goriv in uporabo "zelene" energije potrebovali še občutno več,saj že sedaj ob manjših nesrečah zgori večina teh ekološko neoporečnih škatel.....

  • Plavi-mil 14:47 20.junij 2022.

    Počasi bodo nehali sanjači sanjati.

  • radovednica 13:30 20.junij 2022.

    Fajn, super so tile električni škart izdelki. Ni to prvič in ni to edina slabost. Zakaj se jih mehaniki izogibajo? Zato, ker pod normalnimi pogoji in normalno ceno ni popravila. Vse kar se dotakneš je katastrofa, enormni stroški. SLO idiotski ...prikaži več sledilci Von der lajavke in ostalih, se vam že kolca po klasičnih avtomobilih prihodnosti? Nemci so že morali nazaj na premog, termoelektrarne, pri nas bo pa pozimi, pod soncem elktrarna delovala. HA; HA, NORCI!!!!!

  • rd2dmk2 22:04 20.junij 2022.

    gledam fotko in nič mi ni jasno, kje pa je cesta in prometna signalizacija. jest vidim samo enopogorišče in jezero bele pene pa slutim eno neokrnjeno naravo v preteklosti. a bo kdo povedal kolk je škode na naravi ? res ...prikaži večs si vtaknte tele el. avtomobile nekam. a vesete tole, tank je lahk prazen, se ne more vžgat. baterija pa je lahk prazna ša še vedno gori. me zanima kaj bodo rekle zavarovalnice. imaš garažo v hiši pa električarja, doplači, maš električarja pa garažni box v bloku. čao.

  • stromar 15:08 20.junij 2022.

    Po uradnih podatkih se fosilci ene 50x večkrat vnamejo in to brez prometnih nesreč. Moj se pri 200t km v 4 letih še ni, ob teh cenah fosilca je že v celoti poplačan. Vi pa kar premoženje za gorivo, ops ...prikaži več pa saj ga ni za dobiti in za čakati ure in ure

    • Željko 18:03 20.junij 2022.

      Ja res najbrž drži da se 50x več vnamejo fosilci kot elektro sranje. Razlika je samo v tem da če gori baterija v elektro sranju jo 50x težje pogasiš kot fosilca. In zato ker ga 50 x težje pogasiš nastanejo ...prikaži več enormne količine strupenega dima in enormne količine strupene vode ki odteče v zemljo ta pa potem pristane v tvojem kozarcu. Teslo sem gasilec zato vem

    • stromar 18:37 20.junij 2022.

      Je razlika baterija gori več ur in jo pogasiš z veliko vode, bencin pa gori v milisekundah, hlapi tudi eksplodirajo, kaj je bolj varno

    • Ocvirke 19:42 20.junij 2022.

      PO MOJE NITI AVTA NIMAŠ

    • Željko 22:18 20.junij 2022.

      Stromar se opravičujem za mojo napako nisem vedel da se pogovarjam z otrokom. Zate bo bolje da gledaš naprej filme ker boš tam zvedel vse resničnosti sveta. In ja seveda imaš prav avti na gorivo eksplodirajo ko keks se dobro ...prikaži več da je še kak gasilec živ

    • stromar 22:32 20.junij 2022.

      Si pač gasilec samo, da ne veš koliko nesreč je z bencinom, da ne bi o plinu. Daj ne smeši se, pusti gostilniške s par promili v gostilni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.