Svet
29 ogledov

V Nemčiji naprodaj ponatis zloglasnega " Mein Kampfa"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 17:50 08.januar 2016.

    Vsak bi moral prebrati to buklo , da vidi kako se lahko kurbini sinovi povzpnejo na oblast ! Jaz sem jo že 3x prebral , prebral jo je pa tudi Milošević in to na pamet !

  • Ferluci 18:01 08.januar 2016.

    ..zaradi komunistov in levakov, ki vabijo na podlagi 'internacionale' drugače misleče. Nobena skrajnost ni dobra.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:21 08.januar 2016.

    Mislim,da jo tudi govno"zna se čije" zna na pamet in tudi vsi dogodki kažejo na to poznavanje najljubšega pisatelja domoljubnih knjig.

  • Žurnalček 04:18 09.januar 2016.

    Najprej preberi , potem se pa delaj pametnega !

  • dragec 16:17 09.januar 2016.

    Menda je v SLO največji naročnik stranka SSDSS in njen veliki vodja

  • dragec 16:18 09.januar 2016.

    Slovenija ga že ima, menda???

  • dragec 16:20 09.januar 2016.

    SSDSS ovci pa bodo zažigali te knjige, kako je to že video****

  • Ferluci 16:41 08.januar 2016.

    Tudi pri nas ne bi bilo narobe, če bi avtobiografska dela Kučana, Tita in sorodnih avtorjev dopolnili s komentarji in predstavili ljudem. Toda na to bomo morali čakati še 170 let. Do takrat bi pa morali takšna komunistična pretvarjanja 'zgodovinskih ...prikaži večh dejstev' prepovedati.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:57 08.januar 2016.

    70 let so bili skrajni desničarji zaničevani, zdej pa so prišli na plano ven iz tabuja. Pa vse več jih je po Evropi. Tle se kaže da dobivajo na moči. Še malo pa bo Evropa dobila novega Hitlerja.

  • Avatar čavez
    čavez 19:04 08.januar 2016.

    Mogoče pa knjiga nekoga zbistri in se znebi te muslimanske golazni.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:21 08.januar 2016.

    mene ne moti sama ideja humanitarnosti, moti me pa ideja izvedbe vključevanja ki je neprimerna za današnji čas. Oni misljo da bodo begunci kr sami od sebe prevzel nemške vrednote. To je neumnost. Naredit je treba princip simboličnega korenčka pa ...prikaži veča trde palice. Kdor ne spoštuje tukajšnje kulture zakonov in tukajšnje morale se ga deportira ..adijo. Pol bomo pa vidl kdo si resnično želi evropske pomoči pa kdo ne.\s\sSe pa strinjam da tipični "levi" človek ne razmišlja o teh izredno pomembnih detajlih. Jz sm mogoče mal bolj "lev" ampak ne pa tok lev da bi pustu da lahk delajo kr čjo tko k se zdele dogaja. Imaš priložnost...postavmo ti pasti parkrat..pa psihologa moraš prestat...če padeš na izpitu evropskega vidika človečnosti se te deportira..konc. PIka. Pol pa je vse v tvojih rokah.. al boš pridn al pa ne boš tle.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.