Svet
19 ogledov

V Nici postavili "spomenik" morilcu

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • novispenjac 14:37 20.julij 2016.

    @sprehajalec: ne se hecat s francozi. to so liberalni ljudje, ki gredo vedno na ulice, ko je treba braniti svoje pravice. Prav se mi zdi, da ščijejo na morilca, moralni prezir je vsaj nekaj, kar lahko storimo. Odpuščanje na kraju ...prikaži več dogodka ni pomembno, ker ljudi, ki so ogovorni ni tam. Predlagam, da gredo ljudje, ki bodo odpuščali, v savdsko arabijo in tam povedo ekstremistom, da jim odpuščajo. Nekako "in your face" ;)

  • mph 11:50 21.julij 2016.

    Na žalost res ne, v takem okolju se samo še bolje počutijo. Ker sem malo več po Severni Italiji v obmorskih mestih, zadnje čase, ni prvič, da vidim tipa, ki je od oka "marokino", da se kar sredi ulice ustavi ...prikaži več in poščije na steno bližnje stavbe in gre mimo kot, da ni bilo nič. Ali 2x videl, da parkira avto in se gre poscat na odbijač lastnega avta, verjetno, da ne šprica po njemu, ne vem. Ampak vse to me niti ne moti, moti me, da ta gnusna religija reklamira pedofilijo, vzklikajo "preroku", ki je poročil 6 letnega otroka in ga zlorabljal od 9. leta, pa še opisano imajo to v njihovih bukvah kot neka vrlina. Bruh od bruha, potem je še navodilo v Koranu za pobijanje istospolnih, kako pretepst ženo, da se ji ne pokvari "lepote", ... itn itn. Edini normalni muslimani so tisti, ki ne jemljejo resno svoje religije, ki mislijo, da pač morajo neki religiji pripadat.

  • Avatar Leon
    Leon 08:20 20.julij 2016.

    NO COMMENT !

  • valerijakregar 10:52 20.julij 2016.

    nikolas sarkozy ima prav.deport !!!!!!!!!!!!!!!!

  • dragec 11:07 20.julij 2016.

    Misliš v Aušvic ali Afriko, ali v Azijo??????

  • dragec 13:53 20.julij 2016.

    Eno dejanje spodbuja drugo

  • sprehajalec 13:31 20.julij 2016.

    V Afriko.

  • Alex Kgb 14:20 20.julij 2016.

    kaj pa je pol spodbudilo to dejanje?

  • erikkk 15:45 20.julij 2016.

    vse vn iz države, ven iz EU pa bo mir

  • alojzr 16:20 20.julij 2016.

    Smetenje in scanje jih ne bo ustavilo na svoji kolonizaciji Evrope.

  • dragec 08:46 21.julij 2016.

    Spodbuja pa naslednje dejanje

  • sprehajalec 09:25 20.julij 2016.

    Ni ravno v skladu s pričakovanji liberalno prosvetljene javnosti z 2000 letno humanistično podlago. Morali bi odlagati cvetje ter odpuščati. Me zanima, koliko dni bo še tole možno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.