Slovenija
66725 ogledov

V odprtih šolah in vrtcih je okrog 1500 okuženih otrok

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • EuroA4 14:40 26.januar 2021.

    Zakaj pa Beovićeva, ki tako posiljuje s cepljenjem, ne pove ugotovitve Izraelcev, da je cepivo učinkovito samo 33 odstono? Ljudje, ki so prejeli tudi po dve cepivi so se ponovno okužili, tako da računati na olajšanje po cepljenju le ne ...prikaži več bo tako superiorno, kot ga prikazuje Beovićeva s svojo strokovno ekipo

    • Avatar pantani
      pantani 12:06 27.januar 2021.

      Strokovno bi moral napisati "strokovno",ker teli niso S od strokovnjakov oz. so strokovnjaki za meglo mešat!!!

  • migi 11:17 26.januar 2021.

    Ne zanašajte se na cepljenje!Vsak dobeer epidemiolog bi potegnil pravo potezo,ne pa da posluša "obramboslovca",ki misli,da smo v vojni in nas je treba zatreti v kali...(zdaj se je celo prelevil v ladnega govorca)...samo čakam,kdaj bo prevzel še stolček Kusteceve!!!!!

  • bf11fb292921c717908bdee3670a3f022a1b836d 14:53 26.januar 2021.

    Ja IN!!!! Če nimajo simptomov naj hodijo v šolo, kdor pa jih ima pa naj bo doma. Kaj ni jasno? Obramboslovec naj se drži svojega foha in naj zdravstvo in ostale stvari prepusti strokovnjakm ki so šolani za to! Nehajte ...prikaži več že napihovat korono bolj kot je to v resnici.

  • popokatopetl 13:12 26.januar 2021.

    Z drugimi besedami, odkrili so toplo vodo. Ja, v družbi je kljub vsem večmesečnim ukrepom nekaj procentov okuženih. Ampak če ne mislijo bolj aktivno iskat okužb po službah, je nesmisel zganjat paniko v šolah. Med učitelji je stopnja okuženosti 3x ...prikaži več nižja kot med splošno populacijo na hitrih testih. Ni čudno, ker niso bili v službi. Mogoče bi morali poslat na testiranje prodajalce in frizerje?

  • Decko 10:52 27.januar 2021.

    Okrog 1500? Ti mediji rez ne znajo drugo kot lagat ali nategovat? Vsako leto tak čas je večina vsaj prehlajenih, gripoznih itd, zdej pa naenkrat je bit bolan nekaj najbolj nevarno

  • miralem3 13:17 26.januar 2021.

    Bolani so tisti kateri dajejo navodila ter denar podkupljenim vladam stroki in medijem pa ih treba cim prej Nujno!!! pozdravit v nase dobro

  • titty 15:01 26.januar 2021.

    Tudi v parlamentu so okuženi in zaradi njihovih okužb trpimo vsi!

  • izy 16:50 26.januar 2021.

    Ste jih mogoče prešteli, potestirali? Ne širite lažnih novic prosim!

  • s3igor 12:12 27.januar 2021.

    Najprej jih tri mesece silite pred računalnike in njih in njihove straše(stare starše) mučite z šolo na daljavo,sedaj paj jih obravnavate še s STATSTIČNO.Če je to res ste imeli najmanj TRI mesece časa, da nekaj ukrenete.Take izjave kažejo točno to,da ...prikaži več na mestih kjer se odloča o zdravju nas uin tudi otrok niso STROKOVNAKI.

  • Luksi 19:51 26.januar 2021.

    In iz teh bo hitro 15000, potem bomo pa spet mi krivi, ker se ne držimo ukrepov. Mi je že vse skupaj smešno ppstalo.

  • milan41 20:04 26.januar 2021.

    Ker ste mi na svojo roko ukinili NIK in ga kljub večkratnim opozorilom niste vrnili , vas za zmeraj zapuščam . Ker ste brisali na svojo roko , zahtevam , da IZBRIŠETE KOMPLETNO MOJO PRIJAVO , TAKO MOJO , KOT TISTO VAŠE ! Čao !

  • si_rob 16:01 26.januar 2021.

    Ta panika je planirana že od davno in naša stroke in politika jo izvaja tako kot je naročeno od zgoraj -iz EU in više. Samo ni mi jasno kako to, da se je Jajo odločil za odpiranje šol, ko drugje ...prikaži več po Evropi zapirajo. To bo še plačal!?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.