Avto /avto/iz-druge-roke
12597 ogledov

V oglasu piše, da je avto garažiran, je to pomembno?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 09:20 12.februar 2024.

    Nekaj let nazaj sem se pripeljal v avtopralnico in pred menoj je bil lep avto uvožen iz nemčije. Z lastnikom avtopralnice sva ga malo pregledala (iz radovednosti) in tako tudi opazila,da je avto v treh letih prevozil preko 300000 km. ...prikaži več Čez par tednov sem to vozilo opazil pri pooblaščenem trgovcu in,ker me je zanimalo,kakšno ceno ima,sem ustavil in se pozanimal. Cena je bila siser kakšnih 10% nižja kot na trgu,ampak tudi kilometraža se je čudežno razpolovila ,le,da servisne knjige ni......

    • rd2dmk2 09:26 12.februar 2024.

      sam1 servisna knjiga.. sam sem nekoč kupoval avto. 10 let in več star. pa s servisno knjigo in glej zlomka servisna knjiga izpolnjena lepo a barva kulija na vseh 10 let čist enaka . ma sem rekel tam, če mi ...prikaži več raje kuli prodajo. pa lep dan.

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:42 12.februar 2024.

    Ko greš kupovat avto ne bodi slep,ne verjemi ničesar,zaupaj samo sebi in odloči se popolnoma sam

  • rd2dmk2 09:22 12.februar 2024.

    garanžiran pomeni sem malo bolj skrbel za avto. kot nekdo, ki pusti avto kjerkoli . samo recimo pozimi, ne sneg in sol, zanima me kako vi očistitie avto pred vožnjo. a mate dve rezini poli salame za pogled naprej al ...prikaži večal čist spucana stekla. mate sneg na strehi , ki ob prvem zaviranju prileti na vetrobransko steklo in brisalce prbite na šipo. to je kar jest mislim. pa lep dan

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.