Slovenija
22 ogledov

V ogradi za živali dva avta

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lino 18:49 24.april 2013.

    "kriminalno dejanje"!?Ah, daj no. Ne rečem, če bi to naredili v ogradi z živalmi. Da pa v prazno ogrado na ta način malo potržiš se mi zdi pa čisto izvirno in hkrati napoved nove vsebine oz. živali. Seveda, če ...prikaži več se je ta ekskluziva res dobro prodala in bodo zato neke druge dodatne vsebine v zoo-ju.

  • Oxxo 16:08 24.april 2013.

    Tlačiti avtomobilsko plehovje v ZOO je kriminalno dejanje! Tudi v prazno ogrado!Na vsakem koraku nas posiljujejo oglaševalski prijemi.Človek pride na kraj, kot je ZOO, na sprehod in v doživetje sožitja narave in živali. Avtomobili tam nimajo mesta!!!!<br ...prikaži večbr />Zavedam se, da tudi ZOO potrebuje finančno podporo - a to ni prava niti edina pot. Izbrali ste res najslabšo!

  • dostvasmam 17:18 24.april 2013.

    se strinjam! mene letos v zoo ne bo!

  • Žurnalček 19:25 24.april 2013.

    No pa ti plun 3 jurje za njihovo hrano.

  • Oxxo 21:58 24.april 2013.

    Žurnalček - 100% "betonski otrok" = tvoj IQ je prenizek, da bi s teboj razpravljal.

  • Žurnalček 19:24 24.april 2013.

    Če se gre lahko z avtomobili in busi na safari v res divje okolje in k zares divjim živalim , ne vidim nobenega problema , da avtiv ogradi tudi ostanejo , saj so gepardi najbolj udomačljive divje mačke in jih ...prikaži večh to sigurno ne bo motilo. Pri vsem tem je važno samo to , da se najdejo podjetja , ki želijo financirati živalski vrt , za svoj denar imajo pa pravico tudi nekaj dobiti.

  • Oxxo 20:48 24.april 2013.

    Jaz ne bom plačal vstopnino zato, da bom v - tudi prazni ogradi gledal Mazdo.Ljubljanski ZOO ni tako slabo obiskan. Verjamem, da če bi bila res strašna kriza, bi marsikateri bil pripravljen poslati SMS za donacijo.... in verjamem ...prikaži več da bi zbrali veliko denarja.Če si ljubitelj pločevine - pa ostani na parkirišču ZOO in si napasi oči... jaz grem v ZOO na sprehod = v naravo!Vodstvo ZOO je popolnoma izgubilo kompas. Verjetno so v Mazdi poleg ZOO podmazali še vodstvo... - v naši banana državi je to običajna praksa!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.