Slovenija
235198 ogledov

V ponedeljek nakazilo, znesek bo mnoge presenetil

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 09:36 29.januar 2022.

    Kradli so in še vedno kradejo pri izplačilih upokojencem, medtem ko sebi v JU dvigajo plače v 10°% in si dajejo dodatke. Pred volitvami pa upokojencem dvigajo - pa ne vsem - za 8€ in podobno. In mislijo, da so ...prikaži več naredili dobro delo in kupili glasove. Malo morgen. Šele ko bodo dvignili toliko kot sebi in to vedno.

  • rezka6 09:02 29.januar 2022.

    kakšen bombastičen naslov. Človek res ne ve ali se delate novinarji delate norca iz upokojencev zato, da bi bilo to všeč opoziciji, češ vlada je obljubljala bombastične penzije, dobili smo pa tisti ki smo šli pred 2010 v penzijo z ...prikaži večz najnižjo penzijo 1 eur več, oz. tisti, ki smo oz. tisti z 600 eur penzije 8 eur več. Wau---Vsaj naslov bi lahko bil bolj realen - ne pa da se norčujete.

    • Avatar jate
      jate 09:41 29.januar 2022.

      ne skrbi ,saj je karma ,tudi novinarji bodo nekoč šli v penzijo,pa da vidim takrat ali bodo komentirali ali stokali

    • cvetko 10:48 29.januar 2022.

      Ja res je lohk sram novinarje.

    • Presvetli 21:01 29.januar 2022.

      Tisti z 620 evri so dobili 6,20 evra;tako da tisti z 600 evri ne razumem kako so dobili 8 evrov!?Mislim, da ste se zmotili gospa rezka

  • sandi76 10:22 29.januar 2022.

    Poprava krivic ??? Kdo se dela norca iz upokojencev ?? Leta 2012 so upokojencem znižali pokojnine za cca 30 % ( znižanje odmernega odstotka iz 75 na 57 ) , sedaj se istim dviguje za 1,7 % in se JIM ...prikaži več JIM POPRAVLJA KRIVICA ?? Ljudi vlečete za nos in se delate norca iz upokojencev !!

  • sam1 10:23 29.januar 2022.

    Že,ko mi je poštar dal v roke tisto obvestilo ZPIZ-a,sem čutil da nekaj ni v redu,ker mi je delovalo nakako pretežko. Ko sem ga odprl,sem takoj videl,zakaj,še bolj sem bil presenečen nad ženinem obvestlom,ki je bilo težje za skoraj 6 ...prikaži več evrov. Da vas ni sram pisti o tem prahu v oči povprečnim državljaom,kateri smo garali 40 let in več za sedanjo miloščino,ki ne zadošča niti za normalno in skromno življenje.....

  • rd2dmk2 10:44 29.januar 2022.

    najbolje plačani belohalniki bodo dobili povišico preko 1000€ na mesec. ti ki imajo tudi po 3 službe.. in za povrh , če ste spregledili novičko predsednika naše vlade , ki tako dobro dela po trobezlanju poslanca Pojbuča, je obljubil dodatke ...prikaži večke za drago elektriko družinam s 3 ali več otrok. no poznate vsaj enga ki ima 3 ali več otrok. jest ga.. se imenuje minister za zdravstvo Poklukar Janez in ima ne samo 3 otroke ima tud 3 službe, oziroma vire rednih prihodkov. in ta rabi pomoč za drag štrom.

  • srecnii 18:19 29.januar 2022.

    obljubljal so sedaj pa so se spravli na starejše ljudi na prefinjen goljufiv način, upam d amladi ne bodo nasedli temu

  • cvetko 10:46 29.januar 2022.

    Da vas ni sram novinarje za tak naslov res mo presenečeni za 6 evrov. Vam novinarjem z dobro plačo se lahko delate norca iz nas ki smo 40 let delal.

  • Avatar VINOVERITAS
    VINOVERITAS 12:22 29.januar 2022.

    Zakaj nam kateri smo šli v PENZIJO z 57,25% ne izenačijo penzije s tistimi, ki so šli u penzion z 80%🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇

  • Fulmmer 13:55 29.januar 2022.

    Spet se mi bo podrla finančna konstrukcija, ne vem kam naj to vložim...

  • Boštjan Bratina 14:25 29.januar 2022.

    Janez Zalaznik, če si ti napisal ta naslov si skoraj direktno užalil vse upokojence v Sloveniji. Lepo te prosim, daj zresni se in ne piši takih bedarij in se delat norca iz ljudi. Aja, pa nisem upokojenec, ker mi manjka ...prikaži več še cca 15 let po trenutnih pogojih, da ne bo kakih zablod.

  • dadi49 15:08 29.januar 2022.

    Komu so se zvišale plače od januarja do novembra za 6,5%? Meni in mnogim drugim že dolgo ne. Se sploh ne spomnim kdaj nazadnje. Sramota.

  • Avatar zoo
    zoo 15:11 29.januar 2022.

    Vrnite tiste dve blagajne, ki ste jih ukradli v začetku nastajanja države Slovenije, ki to nikoli ni bila.

    • Avatar VINOVERITAS
      VINOVERITAS 17:02 29.januar 2022.

      Takrat je pokojninsko blagajno izpraznil krščanski demokrat PETERLE, pod okriljem demosa🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇

    • Avatar zoo
      zoo 17:17 29.januar 2022.

      Vinoveritas, saj ni pomembno, kdo jo je izpraznil. Vsi ti, ki se imajo za vladarje in osvoboditelje Slovenije, so v igri že od samega začetka. Saj to pa vendarle veš, in ti ,ki prihajajo so njihovi podaljški.

  • ico8 11:16 29.januar 2022.

    Vsi, ki imate dolgi jezik, nakazite povisek nazaj na naslov!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.