Popotnik
20763 ogledov

V ponedeljek odpirajo rezervacije: takšna je cena menijev

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 11:35 02.marec 2024.

    Sem šel po cviček in sem vprašal kolega, ki ga prideluje ali se splača. Ne vem ali je zahojen ampak odgovor je bil nekako tak, da če imaš preveč denarja pojdi, če bi pa rad dobro jedel pojdi pa v ...prikaži več šofersko gostilno. Kako to da teh ''šoferskih'' gostiln ni na spisku?

  • munja 15:09 02.marec 2024.

    rd2dmk2, se strinjam. Teh "drugačnosti" v gostilni, kamor grem jest, ne maram. Vem, da se svet spreminja in kulinarika tudi, ampak te "malarije" po krožnikih mi niso všeč, kot bi kuharji hodili v šolo za pleskarje. Nič hudega ni, če ...prikaži več je na konkretnem krožniku kakšen užiten dodatek več, vse ostalo je pa navadna šminkarija, ki ti nič ne koristi, ker se je ne naješ.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:13 02.marec 2024.

    Kaj ni povpraševanja po teh ocvirkih,pa je treba mal reklame

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:14 02.marec 2024.

      Ko bo penzija 1000 evrov,pa pridemo

    • FejstDogaja 09:27 02.marec 2024.

      Ni povpraševanja? Težko je dobit mizo! Če je to kriza, naj traja.

    • rd2dmk2 09:36 02.marec 2024.

      ko bi vsaj ocvirke stregli, pa magari ocvirkovco bi še dal ta dnar, za njihove malarije za malat na zid pa - ne hvala. da bom zapravil cel dan, potem pa lačen iskal en dunajsk šnicl z krompirjevo solato. škoda ...prikaži veča časa in dnarja. človek gre jest zato ker je lačen in da preživi. ne pa da gleda hrano. jest gledam čez mizo in talar kaj lepega, v talarju mora bit pa kaj dobrega in takega da bom stal pokonc. kapiš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.