Slovenija
42 ogledov

V predsedniško tekmo tudi duhovnik

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 10:32 07.avgust 2012.

    Resna je trditev, da nam samo bog lahko pomaga.

  • KOJAK 12:58 07.avgust 2012.

    Ma kje ti človek povsod za vse vidiš krivca v Murglah, sem vedno mislil da desna opcija verjame da je vsemogočni le tisti nad nami.

  • mr.big 13:12 07.avgust 2012.

    Malo_vesti.........točno tako je. Zmeda med volilci in manipulacija z narodom, to je njihova pot. Da bo narod na koncu rekel, oh saj je naš Danilo med vsemi še najboljši....

  • Žurnalček 22:32 07.avgust 2012.

    Kdo je čelavem dal diplomo se tudi jaz šprašujem že 25 let

  • vidralas 22:12 07.avgust 2012.

    Nekako me ta tip spominja na Türka.Oba mi delujeta klovnovsko.Türk kot mr.Bean,ta degradirani duhovnik Totisla pa kot Fernandel.Torej imata kar dosti skupnega.

  • dd 11:07 08.avgust 2012.

    Smo že prava dežela Butalcev. Sigurno se nam cela Evropa smeje. Naj se priključi še kakšen 18-letnik in Artur Štern, pa bomo lahko poimenovali volitve "nacionalni dan norčij".

  • Tupamaros 10:57 07.avgust 2012.

    Ob teh "pikzigmerjih" bodo oni trije beli ovratniki izgledali še bolj imenitno. LPTupamaros

  • Malo_vesti 11:26 07.avgust 2012.

    Imam občutek, da so tega kljub vsemu nastavil iz Murgel, da bodo naredil čimveč zmede med volilce.Iz vsake skuppine bodo postavili po enega kandidata. Za brezdomko, sedaj duhovnika ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.