Slovenija
2589 ogledov

V primeru utopitve 10-letnega dečka ministrstvo ukrepalo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sebastijan Novak
    sebastijan92 18:21 04.avgust 2020.

    Bravo! Tem csd-jem, ki so sami sebi namen, ter namerno razdirajo družine, sklicujoč se na socialno zakonodajo, ki pa na njihovo škodo ne predvideva tričetrt njihovih bistrih ukrepov.kar lepo začeti nadzorovati csdje in jih kadrovsko pošteno oklestiti, pa ne bo ...prikaži več več vsaka kvazi "svetovalka" z končano gimnazijo krojila usodo slovenskih družin.

    • Ivo 23:03 04.avgust 2020.

      Tebi bi tudi gimnazija prišla prav. "Ta suhi škafec pušča!"

    • Avatar Sebastijan Novak
      sebastijan92 09:28 05.avgust 2020.

      Majster, nekaj komentiraš, pa me sploh ne poznaš.Zaradi takih kot si ti, je stanje takšno kot je. Pa lep dan ti želim še naprej .

    • Ivo 22:16 05.avgust 2020.

      Saj ti tudi komentiraš CSDje, pa ne boš rekel, da jih vse poznaš, majster? Pa gimnazijce tudi vse poznaš, ker si jih komentiral?

    • Avatar Sebastijan Novak
      sebastijan92 10:53 06.avgust 2020.

      Nisem rekel, da jih vse poznam, z nekaterimi sem pač na svojo nesrečo imel opravka, zelo dolgo.bin moj komentar je moje osebno mnenje, od katerega ne odstopam. Že vem zakaj je tako. Pa miren dan ti želim "Ivo" :)

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 22:39 04.avgust 2020.

    CSD pa kdaj bo nekdo spodfukal te prepotentne uradnike v teh centrih,ki nimajo pojma o ničemer,še najmaj pa o družinah in težavah!Rešujejo takoj in "uspešno"samo zahtevke in vloge šiptarjev,ker se bojijo za svoje riti!

  • Friderik1950 20:06 04.avgust 2020.

    Ne vem za dogajanja po žalostnem dogodku, me pa dogodek kot dobrega poznavalca rek jezi, ker sem prepričan, da sta za nesrečo posredno kriva tudi dieirektor in tehnični direktor Soških elektrarn, saj je bila nevarnost utopitve povzročena zavestno, pa čeprav ...prikaži večv imajo elektrarne vsa dovoljenja in certifikate, najbrž tudi tistega o družini in otrokom prijaznem podjetju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.