Slovenija
17 ogledov

V rezervo 25 tisoč vojakov

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 23:17 22.november 2012.

    Men in moji ekipi lahko daste tank , ki jih imate v MB in tank dobi v JNA izurjeno posadko z 13 mesečnim šolanjem. Pa še škoda nas ne bo , ker smo stari, vendar šolani do daske !

  • Žurnalček 23:19 22.november 2012.

    Ja bi ga res rad videl junaka . Pa da se ne bo kakšen vodnik potem na revolucionarnem sodišču zgovarjal , da je dobil tako komando !

  • Žurnalček 23:22 22.november 2012.

    Aja še to . Prvi svečani plotun v Firerja, njemu na čast !

  • pravaresnica123 08:17 16.oktober 2012.

    Tolikokrat sem že napisal, da sem že sam sebi lajnast. TE TABORNIKE (v divjini še ognja nebi znali zakurit) JE POTREBNO POD HITRO RAZPUSTIT! Samo en utemeljen razlog za njihov obstoj mi naj nekdo navede in me prepriča, pa bom še jaz dal vlogo.

  • mirko 09:28 16.oktober 2012.

    Enkrat govorijo daje naborništvo dražje od profesionalne vojske, sedaj pa pravijo da bodo nazaj uvedli naborništvo, ker je profesionalna vojska predraga. Kaj je sedaj resnica, vi lažnivci na MORS-u ?!!! Živa resnica pa je , da je pol preveč častnikov ...prikaži večv in podčastnikov in ostale birokracije, ki se skrivajo po pisarnah MORS-a in pametujejo organizacijo vojske in vojaško doktrino.

  • xy 09:29 16.oktober 2012.

    paravaresnica 123 ne žali tabornikov. Taborniki in skauti se veliko bolj znajdejo v naravi kot tile nebodi jih treba. Škoda ker ni več gibanja kot v prejšnjem stoletju. ko so si eni prizadevali da Slovenijan nebi imela vojske. Če bi ...prikaži več jim to takrat uspelo Slovenci sedaj nebi bili nezazželeni okupatorji.

  • trojanec 09:53 16.oktober 2012.

    "Mors predvideva povečanje števila vojakov do 25.000; v skrajnem primeru, če bi se varnostne razmere v državi poslabšale."Janša se torej že pripravlja, da bo z vojsko zatrl demonstracije proti sedanji vladi in vzpostavil 2.republiko - torej vojaško diktaturo.

  • Izudin 10:47 16.oktober 2012.

    trojanec, tako kaže, drugače si ne morem razlagat tega stavka. Sicer pa tale Hojsova izjava pove veliko o tej vladi. "Varnost je bolj pomembna kot to, da si sit. Če si mrtev, ti tudi jesti ni treba."

  • mia 12:52 17.oktober 2012.

    Včasih so rekli, da ČE NI TUDI VOJSKA NE VZAME. Danes je drugače, za politike In vojsko je denar vedno, čeprav narod strada.

  • pajo 14:53 17.oktober 2012.

    Nekje sem prebral, da podobno počnejo Švicarji.Torej se res nekdo pripravlja na demonstracije?

  • pajo 14:53 17.oktober 2012.

    Nekje sem prebral, da podobno počnejo Švicarji.Torej se res nekdo pripravlja na demonstracije?

  • privat 20:41 17.oktober 2012.

    janša naj sanja da bo z vojsko zatrl demonstracije!! Demonstracije prihajajo in tega ni mogoče več ustaviti...naj nekdo proba ustaviti mladino..jo poškodovati..umoriti...TAkrat se šele igra začne brez pregleda na stroške in škodo!!

  • dragec 08:44 16.oktober 2012.

    Tabornike...ha...ha...ha...!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.