Slovenija
17303 ogledov

Konec šale, Bešič Loredan v roke vzel škarje in platno

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 14:26 25.avgust 2022.

    Konec muljenja jegulj na zzzs in v zdjih. Treba bo pokazat vse racune. Konec malih narocilnic za 2mio in izbrani prijatelji. Kar naenkrat bo 400mio viska na leto

  • lojs 14:42 25.avgust 2022.

    kot sem že napisal , ukc, da prideš zraven kot dobavitelj česar koli ... lova do krova ... seveda pa moraš kaj primaknit "višjemu" vodstvu, da te sploh gledajo, če te že gledajo, morajo imeti kakšno korist od tebe

  • Svobodnež 15:01 25.avgust 2022.

    Pintar, pozabljaš, da dosedanji način delovanja NI PRINESEL nekih konkretnih pozitivnih učinkov, torej NI UČINKOVIT. V drugih državah verjetno deluje, ampak naš zdravstveni sistem je tako "razštelan", da stvari pač ne delujejo! Zdravstveni minister enostavno mora ukrepati. Verjetno se bo ...prikaži več moral tudi pogovoriti glede pomanjkanja zdravnikov. Kot sem slišal iz zanesljivega vira, ima medicinska fakulteta poostrene kriterije. Najmanj v enem primeru je dekletu, ki ima izjemno željo postati zdravnica...

    • Svobodnež 15:12 25.avgust 2022.

      ... zmanjkala ena sama samcata točka, tako da ni bila sprejeta. Vsa nesrečna ne vidi druge alternative, ker je to bilo edino, kar jo veseli, pa vendar je izvisela. In skoraj sem prepričan, da ni to edini takšen primer. Človek ...prikaži več se vpraša, kaj je boljše: izšolati doma mladega zdravnika, ki ga to izjemno veseli, ali zaposliti tujega zdravnika, ki ne obvlada slovenščine-torej se bo moral najprej izobraziti. Dolgoročno je po mojem mnenju najbrž potrebno poskrbeti za lastne zdravnike.

  • leonardo 16:26 25.avgust 2022.

    To možnost so imeli že vsa leta, pa se ni nič premaknilo.Torej Loredan kar korajžno naprej, sicer bo še 10 let tako kot je sedaj!

  • Plavi-mil 15:57 25.avgust 2022.

    A, je odstopil? samo vprašam, dir.UKC noče, naj drži besedo

  • Akademik 17:13 25.avgust 2022.

    Se vsemogocni bog nima resitve za Slovensko zdravstvo kajsele navaden smrtnik Besic Loredan z skarjami in platnom ali brez ...

  • MK_NEW 15:19 25.avgust 2022.

    haha KERI BUTASTI NASLOVI... S POLNIM KURCEM SE BO POSLOVIL V ROKU 1 MESECA- Žurnal koliko vam plačajo za takšne naslove. Zakaj niste tega napisali ko je Janša ukazal graditi v nedokončanem UKC urgenci????????????????? fakof pisuni po nareku

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 15:36 25.avgust 2022.

    Dragi ranocelniki od 91. samo kradete po svojih zmožnostih, za bolnike vas boli kurac, saj ni donosno, če moraš delat v javnem zdravstvu. Pa vsi bi bili radi kirurgi, primariji, docenti, profesorji in vsi bi delali v UKC, zarad mene ...prikaži več greste lahko v 3PM in to čim prej, ker od vas itak ni koristi in jo še nekaj časa ne bo!!

    • Avatar MS
      MS 17:13 25.avgust 2022.

      bobnar ko boš zbolel in ko boš cilil v mukah boš iskal pomoč kje? Iskal jo boš pri tistih ki jih sedaj pošiljaš v 3PM- A ti ljudje tebe ne bojo poslali v 3PM, zdravili te bojo! In takrat boš ...prikaži več spoznal kakšen gnoj si! GNOJ z veliim črkami!

    • Avatar MS
      MS 17:17 25.avgust 2022.

      bobnar, zdravstveno osebje zdravniki sestre v tej situaciji niso prav nič krivi! Krivo je politično nastavljeno vodstvo brez ustreznega organizacijskega in vodstvenega znanja po načelu " Ni važno če kaj zna, važno je da je NAŠ"

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 19:34 25.avgust 2022.

      MS pojma nimaš, kakšne mam izkušnje z našim zdravstvom, zato ne piši nekaj na počez, ker predobro poznam ozadje in realno sliko tega ceha! Govorim pa samo za ranocelnike in za nikogar drugega v zdravstvu, ki so ujetniki prvo omenjenih!

    • Avatar MS
      MS 09:43 26.avgust 2022.

      bobnar53, Pojasni nam kakšne so te izkušnje! Kaj se ti je zgodilo/dogajalo!

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 17:19 26.avgust 2022.

      MS najprej ti opiši srečanje s tvojim psihiatrom, potem ti pa napišem, kakšne pizdarije sem mel z ranocelniki?? Ti pa si model, če misliš, da bo vesoljni Sloveniji razlagal moje zdravstvene probleme, to delajo samo ljudje brez inteligence in polpismenjaki!

    • Avatar MS
      MS 18:21 26.avgust 2022.

      bobnar53, Ja pogosto se srečujem s psihiatrom! A glej: Če se kdo predstavlja z drugo osebnostjo kot se ti predstavljaš s profilno sliko Kim Džong-un-a je to značilni simptom disociativne motnje identitete kar je v psihiatriji naziv za težko psihično ...prikaži veččno obolenje, kjer je pri pacientu značilna prisotnost več različnih identitet ali osebnostnih stanj. Tako razlaga tvoje stanje moj prijatel doc.dr, psihiatrije s katerim se redno družim in prijateljejujem že od otroštva!

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 19:41 26.avgust 2022.

      MS, pizda nisem vedel, da si psihiater samouk! 😊

    • Avatar MS
      MS 10:24 27.avgust 2022.

      Da kdo ugotovi kak kreten si, ni potrebna diploma iz psihiatrije! Kdor se v javnosti identificira s svetovnim kretenom Kim Džong Un-om si, je diagnozo napisal sam!

  • lojs 17:46 25.avgust 2022.

    upam, da se je tudi tale famozni dohtarček v tre mesecih dovolj spočil, da bo zajel sapo in brez mislosti odpikal še enega direktorčka ... vlda je porazirala in zamenjala na tisoče kadrov , ampak slučajno so pa ravno tega ...prikaži več pozabili ... delo počaka, ko se mudi na dopust

  • Janez Mušič 09:42 26.avgust 2022.

    A ni več minister? A sedaj je že krojač, no ja, sigurno mu bo šlo bolje kot ministru.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.