Slovenija
3039 ogledov

Tanja Fajon prepričljivo zmagala

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Alojz Kokot 17:56 10.oktober 2020.

    naslednje volitve bodo pokazale pravi izid

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 19:18 10.oktober 2020.

    Sem gledal novice,je rekla Fajonova,"Slovenijo želim v naslednjih 10-ih letih pripeljati med 10 najbolj razvitih držav sveta"... .Jaz sem skor počil od smeha... ."Hvala moji "strokovni" ekipi( poslanci SD). A bolnica sploh ve kaj pomeni stroka ali strokovno??? Tehniška stroka ...prikaži več pomeni, ko iza ovinka preizkušaš Bugattija pri 200+ na uro in ga po ravnini "šponaš" do njegovih zmogljivosti.E,to so ljudje svoje stroke.... .

    • Naklonsky 08:10 11.oktober 2020.

      Tudi Hitler je imel podobne želje...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:28 11.oktober 2020.

      Baba lapa tam v tri dni,ampak same lepe in nemogoče stvari,katere nimajo popolnoma nobene zveze z realnostjo... Poleg tega v politiki ni človeka stroke, no mogoče,če bi gledali iz tega vidika, da je po izobrazbi politolog,teh pa je v naši ...prikaži veči politiki zelo malo... .

  • mirror 17:52 10.oktober 2020.

    Koliko let je SD že v vseh vladah? Skoraj v vsem, pa smo samo padali. Tudi sedaj ne bo nič drugače. V zahvalo naj se gre priklonit pred spomenikom.

    • Avatar ovca
      ovca 18:14 10.oktober 2020.

      Ampak tako padli kot pod nastavljeno jajovo vlado v 1/2 leta,pa v vseh drugih vladah skupaj nismo! Tej vladi bi uspelo se Titanik na suhem potopiti!

    • Ender3 19:29 10.oktober 2020.

      Padamo, zaradi večnega predsednika neke stranke, ki namesto demokracije ponuja autokracijo, kjer pa je za odgovornost vedno potreben nekdo drugi.

    • mirror 09:24 11.oktober 2020.

      Če bi bila avtokracija, levičarji v petkih ne bi tulili po Ljubljani brez mask.....

  • Naklonsky 16:11 10.oktober 2020.

    Tehnološka agencija? Ja, ta je pa dobra!

  • gregor51 18:15 10.oktober 2020.

    omg slovenija s takimi strankami gre samo nazaj v svinčene čase komunizma

  • gregor51 18:16 10.oktober 2020.

    ona je lutka sa naslovne strane,ona je deo šiptarskih snova i treba joj lova...

  • dusan11 20:18 10.oktober 2020.

    Zdaj pa bo Slovenija velika pametna razvita " Švica"

    • brencl47 20:27 10.oktober 2020.

      rusija v leninovih in stalinovih časih ... !

    • Gandolf 21:46 10.oktober 2020.

      Najprej vse pokradli in prodali zdaj bi pa ponovno delali Švico.Malo pozno g.Fajon. Z kom bi gradili tako svetlo prihodnost.Z Nemcem,Pahorjem,Cviklom morda?

  • Avatar vec
    vec 21:50 10.oktober 2020.

    Dobr da ni zmagal Prednik, ker potem bi desnica imela težje delo, s tanjo pa pomete že podmladek SDS. HURA dobr da je tajna zmagava

    • igor42 00:04 11.oktober 2020.

      se popolnoma strinjam stvojim kometarjem s zmago Prednika bi bilo tezje

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:31 11.oktober 2020.

      Ja,pomoje pa tudi niti ne... .Mogoče malo,ker se mi fant zdi normalen,za razliko od Fajonove.

  • mirror 21:51 10.oktober 2020.

    Sedaj bomo pod vodstvom SD med desetimi najuspešnejšimi državami na svetu. Kakšno zavajanje? Ali jih ni nič sram? Zakaj pa že nismo? Saj ste bili v vsaki vladi! Prepričan sem, da med deset najuspešnejšimi državami ne bomo nikoli, sploh pa ne pod SD.

  • Gandolf 21:41 10.oktober 2020.

    Služabnica Udbe😈 in njenih podrepnikov!😡

  • boogin1 20:07 10.oktober 2020.

    Ponosna naslednika zločinske zveze komunistov se je po kongresu šla priklonit zločincu množičnemu morilcu Borisu Kidriču, načrtuje pa množično romanje v rojstni kraj zločinca rojenega v Kumrovcu.

  • yatibo6112 03:56 11.oktober 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. ....... www.maxincome.monster

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.